Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Ocak 2019

Böyle bir şey beklemiyorduk

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı ziyaret eden Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, “Sultangazi’de beklenmeyen bir şey oldu. Böyle bir şey beklemiyorduk” dedi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve beraberindeki partililer Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı belediye binasındaki makam odasında ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette gündeme ilişkin konular üzerine sohbet edildi.

Ak Parti tarafından aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Cahit Altunay’a 31 Mart’tan sonraki siyasi hayatında başarılar dileyen Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, basına açık bölümde Altunay’ın aday gösterilmemesini “Sultangazi’de beklenmeyen bir şey oldu. Böyle bir şey beklemiyorduk” diye yorumladı.

Başkan Cahit Altunay’da “Bizde böyle bir şey beklemiyorduk. Ama bize Sultangazi’ye hizmet etmek için 10 yıl bir fırsat verildi. Sultangazi’yi ayağı kaldırdık” dedi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, ziyaretin basına kapalı bölümünde gerçekleşen baş başa görüşmede Belediye Başkanı Cahit Altunay’a partisinin kapılarının açık olduğunu ve adaylık teklifinde bulunduğu konuşuluyor. Başkan Altunay’ın da bu teklife sıcak bakmadığı ifade ediliyor.

ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba