Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Ocak 2019

Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğiz

Ak Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği vefa yemeğinde konuşan Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Cumhurbaşkanımız net bir şekilde bana 31 Mart’ta Sultangazi’den çok farklı bir oy oranı bekliyorum” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği “vefa yemeği” Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleşti. Programa, Ak Parti Milletvekili Abdullah Güler, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, kurucu ilçe başkanı Murat Atım, bir önceki dönem ilçe başkanı Suzan Civan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, 31 Mart’ta İstanbul’un 39 ilçesi içerisinde Sultangazi’yi 1’nci hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasında geçen konuşmayı da açıklayan Dursun, “Güçlü bir şekilde 31 Mart’ı atlatmalıyız. Cumhurbaşkanımız net bir şekilde bana ‘31 Mart’ta Sultangazi’den çok farklı bir oy oranı bekliyorum’ dedi. Beklentisinin bundan ibaret olduğunu söyledi. Biz inşallah Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğiz. Hedefimiz, 39 ilçe içerisinde Sultangazi’yi 1’nci ilçe haline getirmek. Sultangazi, yüzde 65 oy oranını yakalayabilecek kapasiteye, demografiye ve kültüre sahip bir ilçe. Çok çalışırsak, çok gayret edersek İstanbul’un 1’nci ilçesi haline geliriz” ifadelerini kullandı.

Programda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, 10 yılda Sultangazi’de yaşanan değişime değindi. Altunay konuşmasının sonunda, “Yüz akıyla gidiyoruz, gönül rahatlığıyla gidiyoruz. Bana bu hizmet yolculuğunda en büyük katkıyı sizler verdiniz” diyerek teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba