Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİSPOR 22 Mayıs 2017

Gözlem Medya Grubu Sultançiftliği Spor Kulübü’ün basın sponsoru oldu

Gözlem Medya Grubu Sultançiftliği Spor Kulübü’ün basın sponsoru oldu

Bünyesinde düzenli olarak yayınlanan Sultangazi menşeili gazeteyi ve ilçenin en çok ziyaret edilen internet sitesini ve beraberinde 3 tane daha haber sitesini ve yine düzenli olarak çıkan bir dergiyi barındıran Gözlem Medya Grubu, 1. Amatör Futbol liginde mücadele eden Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü’nün basın sponsoru oldu.

1999 yılında kurulan ve 1. Amatör Futbol liginde mücadele eden ilçenin en köklü kulüplerinden bir tanesi olan Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü 2017-2018 futbol sezonuna büyük hedeflerle hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Osman Büyükgöz, “Hepimizin bildiği gibi amatör liglerde en büyük başarı, süper amatör ligden BAL’a çıkmaktır. BAL’dan 3. Lige veya daha yukarıya çıkmak düşünüldüğü kadar zor değildir.” Diyerek, Sultangazi Sultançiftliği Spor Kulübünün ilk hedefinin Süper Amatör Lige bir sonraki sezonda da BAL’a çıkmak olduğunu söyledi.

Büyükgöz, yeni sezona büyük hedeflerdoğrultusunda hazırlandıklarını kendilerini bu hedefler doğrultusunda yalnız bırakmayan Gözlem Medya Grubu’na teşekkür etti.

emre insaat

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de kaza: 1 yaralı

Sultangazi’de kaza: 1 yaralı

Tasarım | Enba