Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, RÖPORTAJ, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Temmuz 2016

Küçükoğlu, ‘FETÖ ile Herhangi Bir Alakamız Yoktur’

Küçükoğlu, ‘FETÖ ile Herhangi Bir Alakamız Yoktur’
Depoglobal Ali Baba Halı Yıkama

Türkiye demokrasisini kesintiye uğratarak, ülkeyi karanlık bir sürece sokmak isteyen darbecilerin 15 Temmuz akşamı giriştiği darbe girişimine tepki göstermek için sonra sokağa dökülen vatandaşlarımız, darbeci askerleri engellemeye çalışırken, bazı noktalarda münferit olarak bazı olaylarda gerçekleşmiştir. Sultangazi Habipler mahallesinde yıllardır hizmet veren Küçükoğlu tesislerine gelen kimliği belirsiz bazı kişiler, işletmenin FETÖ terör örgütüne destek verdiğini iddia ederek, işletmeye maddi zarar vermiş ve işletmenin camlarını kırmışlardır.

Olaydan sonra tesise büyük bir Türk Bayrağı asan ve darbeyi ve darbecileri eleştiren, hükümetin ve demokrasinin yanında olduğunu belirten sloganların bulunduğu afişler asan işletme sahibi Ahmet Küçükoğlu, konuyla ilgili olarak gazetemiz Gözlem’e kısa bir açıklama yaptı.

küçükoğlu-et-mangal_DSC6866

“DARBE ÜLKEMİZE HER ANLAMDA ZARAR VERİR”

Küçükoğlu, darbelerin ülkemize hiçbir faydası olmadığını aksine ülkenin demokrasisine olduğu kadar aynı zamanda; siyasetine, ekonomisine ve istikrarına da darbe vuracağını belirterek, kendilerinin her zaman seçilmiş hükümetin ve demokrasinin yanında olduklarını söyledi.

Küçükoğlu, kendileriyle ilgili olarak neden böyle bir tepkinin geliştiğini anlamadıklarını belirttiği açıklamasında, merhum babasının bir zamanlar devlet büyüklerinin de inandığı ve destek verdiği ve henüz ismi terörle anılmayan, sadece Allah rızası için hareket ettiklerini söyleyen bir cemaate sempati duyduğunu, ancak hükümete karşı girişilen bazı kumpas olaylarından ve devlet büyüklerinin bu konuda açıklamalar yapmasından sonra merhum babasının da bu yapıyla bütün ilişkilerini kestiğini anlattı.

küçükoğlu-et-mangal_DSC6865

“BABAM ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞTIKLARINA İNANIYORDU”

Küçükoğlu, “Geçtiğimiz aylarda vefat eden babam, bahsi geçen yapının saf ve temiz bir anlayışla sadece Allah rızası için hizmet ettiğine inandığı için bu yapıya sempati duymuş olabilir. Bende çağrıldığım birkaç programlarına katıldım. Şu anki Cumhurbaşkanımızda o zaman programlarına, olimpiyatlarına gidiyordu. Biz de her zaman devlet büyüklerimizin doğru bulduğu yoldan gitmeyi kendimize şiar edinmiş bir aileyiz. Bütün bu sebeplerden dolayı biz bu yapının iyi bir şey olduğunuz zannettik.”

“DEVLET BÜYÜKLERİMİZ UYARINCA İLİŞKİMİZİ TAMAMEN KESTİK”

“Daha sonra devlet büyüklerimiz yaşanan bazı olaylardan sonra bu yapının kendilerini kandırıldıklarını ve bu yapının dürüst olmadığını defalarca söylediler.  17-25 Aralık olaylarının ardından bizlerde bu yapı ile temaslarımızı kopardık.”

“Oturduk istişare ettik. Kendi kendimize dedik ki, ‘Mademki devletimizin büyükleri bu işi desteklemiyor ve bu yapının yanlış bir yolda olduğunu tespit etmişler, bunu da halka duyurduklarında, ‘Bu adamlar kötü şeyler yapıyor. Bunlardan uzaklaşın’ denildiğinde bizlerde bu yapıdan uzaklaştık. Kesinlikle bizlerin bu yapı ile hiçbir bağlantımız yoktur. Halen o şekilde gözükmesi bizleri üzmektedir.”

küçükoğlu-et-mangal_DSC6868

“Bu son darbe girişimiyle tamamen hainliklerini bir kez daha göstermişlerdir. Bırakın bu yapının içerisinde olmanın, bir sempatimiz bile yok.Bırakın bu terörist yapıyı desteklemeyi, bu insanların işletmemize gelip yemek yemelerini ve bana para bırakmalarını dahi istemiyorum.” Dedi.

küçükoğlu-et-mangal_DSC6864

molavitrin emre insaat
Tasarım | Enba