Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 23 Mayıs 2017

Sultançiftliğispor’dan Ercan Karabayır’a Teşekkür Plaketi

Sultançiftliğispor’dan Ercan Karabayır’a Teşekkür Plaketi

Sultangazi Sultançiftliğispor Kulüp Başkanı Osman Büyükgöz, işadamı Ercan Karabayır’ı ziyaret ederek, kulübe verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

1999 yılında kurulan ve 1. Amatör Futbol liginde mücadele eden ilçenin en köklü kulüplerinden bir tanesi olan Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü 2017-2018 futbol sezonuna büyük hedeflerle hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Altınser Restaurant’ta yaptığı programla hedeflerini kamuoyuna açıklayan Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü’ne en büyük destek ise işadamlarından geldi.

İlçenin önde gelen işadamları Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü’nü yalnız bırakmayacaklarını ve destekleyeceklerinin sözünü verdiler.

Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır’da Sultançiflitğispor Kullübü’nü destekleyen isimler arasında yer alıyor. Bugüne kadar kulübe verdiği desteğin her zaman devam edeceğini belirten Karabayır, yeni sezonda Sultançifliğispor Kulübü’ne başarılar diledi.

İşadamı Ercan Karabayır’ı şirket merkezinde ziyaret eden Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü Başkanı Osman Büyükgöz, desteklerinden dolayı Karabayır’a teşekkür etti. Kulübün büyük hedeflerle yeni sezona hazırlandığını belirten Büyükgöz, Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır’a teşekkür plaketi takdim etti.

emre insaat

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de kaza: 1 yaralı

Sultangazi’de kaza: 1 yaralı

Tasarım | Enba