Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 30 Ocak 2019

‘Sultangazi yeni bir dönemin arifesinde’

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi aday adayı Radyo Program Yapımcısı Umut Öztürk, düzenlediği sabah kahvaltısı programında Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’u ağırladı. Öztürk’ün düzenlediği programa çok sayıda meslektaşı da katılarak yalnız bırakmadı.

Türkiye’nin tanınmış radyo program yapımcıları ve gazeteciler Ak Parti Belediye Meclis üyesi aday adayı Umut Öztürk’e destek vermek için Sultangazi’de bir araya geldiler. Umut Öztürk’ün düzenlediği programa katılan radyo dünyasının duayen isimleri, Öztürk’e tam destek verdi.

Düzenlediği programda kendisini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden Umut Öztürk, “Sultangazi yeni bir dönemin arifesinde. Belediye başkan adayımızla sizleri buluşturmak istedik. Hayatın içerisinde, yaşadığımız şehirlerde, mimari, altyapı, teknik organizasyonlarla beraber, insan merkezi noktada insana dokunan, sosyal dokuya ulaşan en önemli unsur iletişimdir. Başkanımız sayın Abdurrahman Dursun’un Sultangazi’yi İstanbul’da 1’nci sıraya taşımak gibi bir hedefi var. Bizde istedik ki, Türkiye’nin en başarılı iletişimcilerini bir araya getirelim ve bu sesi hem yazılı, hem görsel basında yayalım” dedi.

Programda konuşan Ak Parti Belediye başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Özellikle iletişime ilgili önemli projelerimiz var. İnşallah sizlerle birlikte de çok daha güzel işler yapacağız” dedi. Sultangazi’yi ‘Sultan Şehir’ yapmayı hedeflediğini söyleyen Dursun, partisinin Sultangazi’de çok güçlü olduğunun farkında olduğunu belirterek, “Biz burada seçimi kazanıyoruz diye bir yılgınlık, bir tembellik içerisinde değiliz. Bir hedefimiz var. Sultangazi’yi İstanbul genelinde 1’nci sıraya taşımaktır. Bundan dolayı hedefimiz seçimi güçlü kazanmaktır” diye konuştu.ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba