Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Ocak 2019

Sultangazi’de yaşayan 81 ilden vatandaşımıza adaletle hizmet edeceğiz

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Reşat Şahin’in düzenlediği istişare, dayanışma ve destek gecesine katıldı.

Ak Parti Belediye Meclis üyesi aday adayı Reşat Şahin ve dostlarının düzenlediği istişare, dayanışma ve destek gecesine yoğun katılımla gerçekleşti. Geceye katılan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Herkes adil olduğumuza, adaletle davrandığımıza şahit olacak” dedi.

Sultangazi Belediyesi Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’nde düzenlenen istişare, dayanışma ve destek gecesi Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

“ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞINA İNANIYORUZ”

Programın açılış konuşmasını yapan meclis üyesi aday adayı Reşat Şahin, kendisini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’a çıktığı yolda başarılar dileyen Şahin, “Abdurrahman başkanımızın seçildikten sonra ilçemize çok güzel çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan diyor ki, ‘hiçbir yerde fakir fukara kalmasın. Kendilerine ulaşın.’ Abdurrahman başkanım da diyor ki, ‘ben birim, siz binsiniz. Ben her yere ulaşamam. Sizlerin aracılığıyla, sizlerle beraber ulaşmaya çalışacağız.’ Bizde her zaman yanında olacağız. Tekrar gecemize iştirak ettiği için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

“BİZ ARTIK SULTANGAZİLİYİZ. ADALETLE HİZMET EDECEĞİZ”

Sultangazi’ye hizmet etmek adına hemşericiliği bir tarafa bırakacağını ifade eden Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Biz artık Sultangaziliyiz. Sultangazi’ye hizmet etmek adına buradaysak artık Adıyamanlılığı, Malatyalılığı, Kayserililiği, Niğdeliliği bir tarafa bırakacağız. Yapmamız gereken şey Sultangazi’de yaşayan 81 ilden vatandaşımıza adaletli, eşit bir şekilde hizmet etmek. Sultangazi’nin 15 Mahallesi’ne adaletle hizmet götürmek. Eğer Esentepe Mahallesi’nden bir şikayet var ise orada kim yaşıyor diye bakmayız. Yayla Mahallesi’nden bir kişi bize derdini anlatmak istiyorsa, onun kökeni ile ilgilenmeyiz. Kimseye ‘sen bizden değilsin’ bakış açısı içerisinde olamayız. Bizden beklenen budur. Herkes adil olduğumuza, adaletle davrandığımıza şahit olacak” diye konuştu.

Geceye katılan Adıyaman menşeli birçok STK temsilcisi de Meclis üyesi aday adayı Reşat Şahin’e tam destek verdi. Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldız’da programa katılanlar arasındaydı.

ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba