Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 27 Temmuz 2016

Sultangazispor Topbaşı Yaptı

kombi

2015-2016 Futbol sezonunda 3. Lig’i kıl payı kaçıran Bal Ligi temsilcimiz Sultangazispor topbaşı yaptı.

DARBE GİRİŞİMİNE TEPKİ

2016-2017 Futbol sezonun açışlını Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleştiren Sultangazispor futbolcuları, tarihe kara bir leke olarak geçen 15 Temmuz Darbe girişimini protesto ederek antrenmana Türkiye formasıyla çıktı.

a_DSC7036

Teknik Direktör Alaattin Çepeloğlu, yardımcıları Erdoğan Eryılmaz ve Mustafa Akagündüz’ün yönetiminde ilk antrenmana çıkan futbolcular, kulüp yöneticilerini de yakından tanıma fırsatı buldular. Yeni sezon hazırlıklarını Cebeci Spor Kompleksi’nde başlayan Sultangazispor’un ilk idmanına Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun ve Kulüp Yöneticileri katıldı.

YÖNETİCİLERDEN YENİ SEZON DEĞERLENDİRMESİ

Sultangazispor Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz, Teknik Direktör Alaattin Çepeloğlu ve kulüp yöneticileri yeni sezon hazırlıklarını Gazetemiz Gözlem’e değerlendirdiler.

cats

Nevzat Yılmaz (Kulüp Başkanı): Kaliteli transferler yaptık. Bunda da başarılı olup, olmayacağımızı zaman gösterecek. Ama bildiğimiz ve daha önce izlediğimiz futbolcuları Sultangazi’ye yakışır bir kadro kurmaya çalıştık. Geçen sezon takımızda yer alan 4 futbolcu var. Geri kalan ise yeni futbolculardan oluşuyor takımımız. Hedefe koşacak bir takım yarattığımızı düşünüyorum.  İnşallah sakatsız belasız bir lig geçiririz.

Alaattin Çepeloğlu (Teknik Direktör): Yeni sezon tüm camiamıza hayırlı olsun. Tecrübeli ve kaliteli bir kadro oluşturduk. Hedefimiz bir üst lige çıkarmaktır. 3. Lig parolasıyla bugün yeni sezon hazırlıklarının startını verdik. Yeni sezon hazırlıklarının ilk etbaını ilçemizde, ikinci etabını ise Bolu’da gerçekleştireceğiz. Bu süre içerisinde hazırlık maçlarımızda olacak. Ama onun öncesi Ziraat Türkiye Kupası’nda bir maçımız olacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda hedefimiz gruplara kalmaktır.

Nurettin Narin (Başkanvekili); Yeni sezonun tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah kazasız ve belasız bir sezon geçiririz.  İlçemizin değeri olan Sultangazispor bu sezon 3. Lig hasretine son verecektir. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum.

a_DSC7066

Eyüp Göl (Başkan Yardımcısı): 2016-2017 Futbol sezonu tüm Sultangazililere ve sporseverlere hayırlı olsun. Kulüp olarak transferlerimizi yaptık. Takımı ve düşündüğümüz kadroyu sezona hazırladık. Bu kadronun Sultangazispor’u 3. Lig’e çıkaracağına inanıyorum. 6 yıldır BAL Ligi’ndeyiz. Bugün ve geçmişte yönetimde yer alan arkadaşlarımın tüm mücadelelere rağmen Sultangazispor 3. Lig’e çıkamadı. Bu sezon biraz daha inançlıyız. 3. Lig artık olmazsa olmazım gibi. Bu sezon Sultangazispor’u 3. Lig’e çıkaracağız. Tüm Sultangazililerin takımlarına destek vermelerini bekliyoruz.

Ali Rıza Topcu (Başkan Yardımcısı): Yeni sezonun camiamıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Genç, dinamik, tecrübeli ve kaliteli bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bu ekiple BAL Ligi’nin en çok konuşulan takımı olacağız. Hedefimiz tabiî ki de 3. Lig. Bu sezon artık hepimizin hasret kaldığı 3. Lig özlemini sonlandırmak istiyoruz. Camiamızın yanı sıra, işadamlarımız, ilçe protokolümüz ve tüm Sultangazililerin bizleri hedeflediğimiz 3. Lig yolunda yalnız bırakmamalarını temenni ediyorum. Öte yandan 15 Temmuz Cuma gecesi ülkemizde tarihe geçecek kara bir leke yaşandı. TSK içine sızmış FETÖ’cü teröristler, ülke demokrasimize yönelik bir darbe girişiminde bulundular. Sizin aracılığınızla bu hain, alçakça, kalleşçe gerçekleştirilen girişimi lanetliyorum. Milletimiz darbe girişiminde bulunanlar darbe yaptı. Milletimiz bir destan yazarak, tarihe altın harflerle adını yazdırdı. Bu hain girişimde şehit olan tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Gazi olan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

a_DSC7077

SUZAN DAĞLAR CİVAN İLK ANTRENMANDA SULTANGAZİSPOR’U YALNIZ BIRAKMADI

2016-2017 Futbol sezonun hazırlıklarına başlayan Sultangazispor’u Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’da yalnız bırakmadı. Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Onur Uygun ile birlikte Cebeci Spor Kompleksi’nde Sultangazispor’un ilk antrenmanını takip eden Civan, futbolcularla da tanışma fırsatı buldu. Yönetime, teknik heyete ve futbolculara yeni sezonda başarılar dileyen Civan, “Sultangazi’nin ismini duyurmak ve markalaşması noktasında Sultangazispor çok iyi bir ivme kazandı. Bundan dolayı tüm camiaya hayırlı bir sezon diliyorum.  Geçtiğimiz sezon Osman Cengiz, ekibi ve futbolcular iyi bir performans sergilediler. 3. Lig’i kıl payı kaçırdık. Ayrıca kulüp başkanlığına yeni seçilen Nevzat Yılmaz ve ekibini kutlar ve başarılar dilerim. “ dedi.

Tasarım | Enba