erpay
Eminhaber.Org
gkminsaat nar aku
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 6 Ağustos 2017

Yanmayan sokak lambaları Sultangazilileri çileden çıkardı

Sultangazi’de bazı mahallelerde geceleri dışarı çıkmak adeta imkansız hale geldi.
ersin 51661ae1-cc58-4a89-8edd-b19bb823bec1

Sultangazi’de bazı mahallelerde geceleri dışarı çıkmak adeta imkansız hale geldi. Vatandaşlar, mahallelerinde sokak lambası yanmamasından şikayetçi.

Son günlerde bazı mahallelerde sokak lambalarının hiçbiri yanmıyor. Mahalle sakinleri geceleri dışarı çıkmaktan korkarken, lambaların bir an önce yanmasını bekliyor. Akşamları sokakların zifiri karanlığa büründüğünü ifade eden vatandaşlar BEDAŞ ekiplerinden çözüm bulunmasını istediler. Daha önce defalarca şikayette bulunmalarına rağmen kimsenin ilgilenmediğini belirten vatandaşlar, tedirgin olduklarını dile getirdiler.

Sultangazi genelinde yaşanan bu sorun ilçenin bazı işlek caddelerinde de yaşanıyor. Eski Edirne Asfaltı’nın bazı bölümleri, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ve Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde aydınlatma olmadığından dolayı esnaf erken saatlerde işyerlerini kapatmak zorunda kalıyor.

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde uzun yıllardır esnaflık yapan bir vatandaş, Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın Ramazan ayından sonra Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde aydınlatma çalışmalarına başlanacağını açıkladığını, ancak bu sözün henüz yerine getirilmediğini söyledi.

hemengitsin.com

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

eminevim
hasaydın
vpills