erakoç
Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Kasım 2017

Yusuf Çukurçayır Evlendi

Yusuf Çukurçayır ve Nurgül Koramaz, düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi. Törende çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Sultangazi’nin tanınmış işadamlarından Hayrettin Çukurçayır’ın oğlu Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çukurçayır ve Nurgül Koramaz, WOW Otel’de düzenlenen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Mutluluklarını resmiyete dökmenin heyecanını yaşayan çiftin nikahını Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kıydı.

Çukurçayır ve Koramaz ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede, konuklar aile üyeleri tarafından kapıda karşılandı. Salon girişinde konukları ağırlayan aile bireyleri, gece boyunca da örnek bir misafirperverliğe imza atarak konukların rahatı için ellerinden geleni yaptı. Kokteyl ile başlayan gecede konukların salondaki yerlerini almasıyla birlikte heyecan git gide arttı.

Yusuf ve Nurgül çiftinin düğünü Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Düğüne; Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, STK Başkanları, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda davetli katıldı.

Alkışlar arasında salona giren gelin ve damada, konuklar büyük bir sevgi gösterdi. Heyecanları yüzlerinden okunan ikilinin nikahını Belediye Başkanı Cahit Altunay kıydı. Şahitliklerini ise, Mehmet Akif Çukurçayır, Ekrem Özkan, Salih Koramaz ve Nureddin Çukurçayır üstlendi. Törende konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, en az üç çocuk tavsiyesinde bulundu.

ersin yolat

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba