Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 14 Temmuz 2017

15 Temmuz’da minibüsler ücretsiz

15 Temmuz'un birinci yıl dönümünde Türkiye'nin her yerinde farklı etkinlikler yapılırken, Bakırköy- Bahçelievler- Bağcılar Minibüs Esnafı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği de "Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun" diyerek vatandaşlara bir gün boyunca ücretsiz taşıma hizmeti verecek.
15 Temmuz’da minibüsler ücretsiz
Ali Baba Halı Yıkama

Bakırköy- Bahçelievler- Bağcılar Minibüs Esnafı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden yapılan açıklamada, “Bakırköy- Bahçelievler- Bağcılar Minibüs Esnafı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 15 Temmuz’da ücretsiz taşıma yapacak. Derneğimizin sosyal sorumluluk projesi 15 Temmuz sabah saat 05:00’da başlayıp, akşam 22:30’da son bulacak. 15 Temmuz’da hain girişimde vatandaşlarımız adeta bir destan yazdı. Biz de minnet borcumuzu ödemek ve çorbada bizim de tuzumuz bulunsun diyerek o gün ücretsiz taşıma yapacağız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifa diliyoruz” denildi.

“Devletimiz, milletimiz adına canımızı veririz”

Dernek Başkanı Mehmet Salih Çelik, “Benim ailem korucu bir aile. Benim ailemde 3 şehit var. Biz devletimizin arkasındayız. Milletimizin arkasındayız. Bu nedenle taşın altına biz de elimizi koyuyoruz ve vatandaşlarımızdan 15 Temmuz’da ücret almayacağız. Bizler minibüsçüler olarak bayrağımız, vatanımız, milletimiz ve devletimiz için canımızı veririz. Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız için ölürüz. Şehitlerimiz adına, gazilerimiz adına, milletimiz adına böyle bir karar aldık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar; gazilerimize de şifa diliyoruz” diye konuştu.

Tasarım | Enba