Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Ekim 2018

2019’un ilk belediye başkan aday adayı

2019’un ilk belediye başkan aday adayı
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan aday adaylığı çalışmaları hızlanırken ilk resmi başvuru iş adamı Selami Akpınar’dan geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde belediye başkan aday adaylığı çalışmaları hızlanırken ilk başvuru iş adamı Selami Akpınar’dan geldi. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte MHP İl binasına giden Akpınar, aday adaylığı dosyasını il başkanlığına teslim etti.

2019’da yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Zirve Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selami Akpınar, aday adaylığını resmen ilan etti. İl başkanlığına belediye başkan aday adaylığı dosyasını sunan Akpınar, hizmet için böyle bir karar aldığını söyledi. Sultangazi’de Üç Hilal’i dalgalandırmak için seçim çalışmalarına erken başlama kararı aldığını söyleyen Akpınar, “Uzun süredir Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında yüce Türk Milleti’ne ve aziz dava arkadaşlarımıza birçok kademe de görev yaparak hizmet etmeye çalıştım. Yaptığımız istişareler sonucu İlçe başkanımız Yusuf Özel ve İl Başkanımız Birol Gür’ün de destekleri ile Sultangazi Belediye Başkanlığına aday adayı olma kararı aldım” dedi.

Tasarım | Enba