Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Kasım 2014

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Ali Baba Halı Yıkama

24 Kasım Öğretmenler Günü Sultangazi’de 50. Yıl Kültür Merkezi’nde kutlandı. Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği programa İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Atım, Ak Parti İlçe Başkan adayı Suzan Dağlar Civan ve eğitimciler katıldı.

 

SULTAN OĞUZ’UN HABERİ/ Yeni eğitim-öğretim yılında göreve başlayan öğretmenlerin yemin ettiği törende günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmalar yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir  24 Kasım Öğretmenler Günü’nün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

sultangazi öğretmenler günü programı-

Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen programda 10 Kasım Atatürk’ü Anma resim yarışmasında İlçe birincisi olan Kübra Üzüm ödülünü Ali Uslanmaz’dan aldı.

 

Programda emekli olan öğretmenlere Şeref Belgeleri protokol tarafından verildi.  Mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreninin ardından tiyatro gösterisiyle devam eden programda Cumhuriyet Anadolu Lise öğrencileri ve öğretmenlerden oluşan koro şarkılar seslendirdiler.

Tasarım | Enba