Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Mayıs 2021

4 aylık hamile kadın otomobilden yola atıldı

Sultangazi Arnavutköy yolunde iddiaya göre, 4 aylık hamile olduğu öğrenilen bir kadın, seyir halindeki bir otomobilden kimliği belirsiz kişice yola atıldı. Yol kenarına atılan kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay, önceki gün saat 17.30 sıralarında Esenler ilçe sınırlarında kalan Sultangazi- Arnavutköy yolunda meydana geldi. Gaziosmanpaşa istikametine giden plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen otomobilde yolculuk yapan Çiğdem K., yol kenarına atıldı. Olayın ardından otomobil sürücüsü durmayarak hızla kaçtı. Olaya tanık olanlar durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, alkollü olduğu görülen Çiğdem K.’nın 4 aylık hamile olduğunu öğrendi. Hafif şekilde yaralanan Çiğdem K., olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis Bölümüne kaldırıldı.

Hastaneyi birbirine katan Çiğdem K., tedavi olmayı ret etti. Hastanenin önünde oturan Çiğdem K., sağlık personellerine ve kendisine yardımcı olmak isteyen görevlilere hakaret etti. Ayakta durmakta güçlük çeken kadın, daha sonra bir taksiye bindirilerek, evine gönderildi.

Olay anını anlatan görgü tanıklarından Ahmet Ömer Taşkın “Arkadaşlarla oturmuş sohbet ediyorduk. Bir anda bir araba geldi. Bir kadını yola doğru fırlattılar. Ondan sonra gaza basıp gittiler. Kadın yerde kıvranıyordu. Polis ve sağlık ekiplerini aradık. Ambulans geldi. Hastaneye kaldırıldı. Araçta kaç kişi olduğunu göremedik” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba