Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 17 Mart 2019

50. Yıl Muhtar adayı Lütfü Sav çok iddialı

50.Yıl Mahallesi Muhtar adaylığını açıkladıktan sonra seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Lütfü Sav, mahallesinde hayata geçirmek istedikleri çalışmaları anlatarak komşularından destek istiyor.

31 Mart 2019’daki yerel seçimlerine sayılı günler kala, muhtar adaylarının çalışmaları da devam ediyor. Uzun yıllardır 50. Yıl Mahallesi’nde ikamet eden Lütfü Sav, muhtarlığa adaylığını açıkladıktan sonra mahallesinde hayata geçirmek istedikleri çalışmaları anlatarak komşularından, dostlarından, akrabalarından, esnaflardan destek istiyor.

Çevresinden büyük destek gördüğünü söylen 50. Yıl Mahallesi Muhtar adayı Lütfü Sav, 2014 yerel seçimlerinde de muhtar adayı olduğunu ve seçimleri ikinci sırada tamamladığını hatırlattı. 31 Mart 2019 seçimlerinden zaferle çıkacağına inandığını belirten Sav, “Vatandaş ile devlet arasında köprü oluyorsunuz. Siyaset üstü bir kurum olduğu için de bazı kapıları açmak daha da kolaylaşır. Tabiki zorlukları da çok. 7/24 vatandaşla beraber olacaksın. Sorunları birinci elden dinleyeceksin” derken mahallesi için hizmete hazır olduğunun altını çizerek “Mahalle sakinlerimizden gelen talepleri her zaman dinleriz. İmkanlarımız ölçüsünde yapacağımız bir işten asla geri durmayız. İnanmak, başarıyı getirir. Ben kendime güveniyor ve mahalleme hizmette farkı hissettireceğime inanıyorum” dedi.

Seçim irtibat bürosu mahalle içi ve dışından destek verenlerin ziyaretçi akınına uğrayan 50. Yıl Mahallesi Muhtar adayı Lütfü Sav, herkese eşit mesafede olacağının altını çizerek, “Ben sadece Adıyamanlıların değil, herkesin muhtarı olacağım. Bunun sözünü veriyorum” diye konuştu. Sav, seçilmesi halinde uyuşturucu ile mücadeleden alt yapıya, taziye evinden birçok soruna çözüm bulmak için var gücüyle çalışacağının da sözünü verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba