Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 16 Temmuz 2015

500 Çift Ayakkabı Sözünü Yerine Getirdi

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Şamdanlı taraftara verdiği sözü tuttu.

 

10 Mayıs tarihinde yapılan Sultangazispor Olağan Genel Kurul Kongresi sonrası taraftara 500 ayakkabı sözü veren Belediye Meclis Üyesi Oktay Şamdanlı, bu sözünü dün yerine getirdi. Şamdanlı Sultangazispor Taraftarlar Derneği’ne 500 çift ayakkabı hediye etti. Ayakkabılar bayram öncesi Taraftarlar Derneği üyelerine ve yapılan titiz çalışma sonucunda belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldı.

Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2016

 

Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Çiçek, “Daha önce ayakkabı sözü veren ağabeyimiz Oktay Şamdanlı, bu sözünü bayram öncesi yerine getirerek bizleri mutlu etmiştir. Gönderilen 500 çift ayakkabıyı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dün itibari ile dağıtmaya başladık. Ramazan Bayramı öncesi hem verdiği sözü tutan, hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı sevindiren Oktay Şamdanlı’ya Taraftarlar Derneği olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2017 Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2018 Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2019 Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2020 Oktay Şamdanlı Verdiği Sözü TuttuIMG_2021

Yorumlar

Tasarım | Enba