Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Mart 2018

Abdurrahman Dursun Ev Arayışına Başladı

Abdurrahman Dursun Ev Arayışına Başladı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkan adayı Sultangazi’ye yerleşiyor.

Ak Parti İlçe Başkan adaylığının açıklanmasından sonra, ‘nerede ikamet ediyor?’ eleştirilerine maruz kalan Av. Abdurrahman Dursun, alkışlanacak bir hamleye imza attı. Dursun, Sultangazi’ye yerleşme kararı aldı.

Uzun süredir Sultangazi’ye ‘Sorumlu il yöneticisi’ olarak gelen ve toplantılara bu unvanla katılan Av. Abdurrahman Dursun, dün akşam ilçe başkan adaylığının açıklanmasından sonra ‘İlçe Başkan Adayı’ unvanıyla Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda verdiği dobra mesajlarla dikkat çeken Dursun, “tavrım nettir” dedi ve ekledi; “Kimse bana laf taşımasın. Bizim işimiz dedikodu ile değil, bizim işimiz alanla”

Verdiği bu mesajla kamuoyunun takdirini toplayan Av. Abdurrahman Dursun’un nerede ikamet ettiğine dair fısıltı gazetesi ve sosyal medyada tartışmalar yaşandı.

Bahçelievler’de ikamet eden Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun, bu söylemleri bitirecek bir hamleye imza attı. Dursun, Sultangazi’ye yerleşme kakarı aldı ve ev arayışına başladı. Bahçelievler’den taşınma kararı alan Dursun’un ilk işi ‘yeni ev’ arayışı oldu.

Ak Parti İlçe Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun’un eski Habibler Mahallesi’nde ev kiraladığı iddia ediliyor.

Tasarım | Enba