Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Mart 2018

Abdurrahman Dursun: Kimse Bana Laf Taşımasın

Abdurrahman Dursun: Kimse Bana Laf Taşımasın
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun’un olduğunun açıklanmasından sonra, ilçe binasında yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti. İlçe başkan adayı Dursun, teşkilat mensuplarını ilk mesajını da bu toplantıda verdi ve adeta parti üyelerini uyardı. Ve alınan kararın kendisi içinde sürpriz olduğunu söyledi.

Ak Parti İlçe Başkan adayı Abdurrahman Dursun, akşam saat 19.00’da ilçe binasında düzenlenen Yönetim Kurulu toplantısına katıldı ve net mesajlar verdi. Mevcut ilçe başkanı Suzan Dağlar Civan ve Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da katıldığı toplantıda konuşan İlçe Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Siyaset bazen hiç beklenmeyen alanlarda da devam edebiliyor. Ben bunu yaşayanlardan biriyim şu an itibarıyla” diyerek, ilçe başkan adaylığının beklemediği bir karar olduğunu söyledi. Dursun, “Aldığımız görevleri nerede olursak hakkıyla yerine getirmek gerekir. Hakkıyla yerine getirdiğimiz görevlere devam ederken, parti büyüklerimiz sizi görevlendirdiği zamanda buna sadece evet demekten başka çareniz kalmıyor. Bu şartlar içerisinde inşallah sizlerle birlikte, siyaset hep birlikte yapıldığı zaman anlam bulur. Siyaset sadece bir başkanın iradesiyle, gücüyle olacak iş değil. İlçe başkanlığı zor bir iştir. Dolayısıyla bu zoru becerebilmek için, bu zoru aşabilmek için hep birlikte omuz omuza, sağlam bir şekilde durmamız gerekir” dedi.

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun konuşmasının devamında partililere net mesajlar verdi. Dursun, “Her hangi bir dedikodu, her hangi bir çıkar çatışması, laf taşıma gibi hiçbir şeye girmeden benim çok net tavrımdır arkadaşlar bana, hiçbir şekilde kimse ile ilgili hiçbir laf taşınamaz. Benim yanımda hiçbir değeri yoktur. O arkadaşımız benim yanımda sadece eksi alır. Çünkü bizim işimiz dedikodu ile değil, bizim işimiz alanla. Şahsi problemlerimiz asla düşünmemiz gereken şeydir. Şahsi problemlerimiz, düşüncelerimiz hep arkada kaldı. Seçmene ulaşacağız, burada yaşayan insanlarımıza ulaşacağız.” Diye konuştu.

İlçe Başkan adayı Abdurrahman Dursun’un dava adamı olduğuna vurgu yapan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Tüm teşkilatımızla birlikte şimdiye kadar olduğu gibi, bugünden sonra Abdurrahman başkanı desteklemeye devam edeceğiz” dedi. Civan, 30 Mart’ta yapılacak olan 4. Olağan kongresinin de Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde yapılmayacağını, Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda yapılacağını söyledi.

Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, Abdurrahman Dursun’un uzman bir siyasetçi olduğuna dikkat çekti. Dursun’un Sultangazi için bir şans olacağına gönülden inandığını söyleyen Başkan Altunay, “İnşallah çok daha büyük hedeflere, birlikte daha çok çalışarak ulaşacağız. Bundan sonra geriye değil, ileriye doğru koşmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba