Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Şubat 2019

Abdurrahman Dursun projelerini o tarihte açıklayacak

Abdurrahman Dursun projelerini o tarihte açıklayacak
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, projelerini açıklayacağı tarihi duyurdu.

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, vatandaşlarda bir araya gelirken, ev ev kapı kapı da dolaşarak Sultangazililerin sorunlarını dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor. Mart ayında yapılacak yerel seçimlerine hazırlık sürerken, Dursun’un Sultangazi için projelerinin neler olacağı ise en merak edilen konu. Dursun, projelerini 5 Mart Salı günü açıklayacak.

Cumhur İttifakı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Bi’Tas Çorba’da düzenlenen programda gazetecilerle bir araya geldi. 31 Mart yerel seçimlerine yönelik gazetecilerle fikir alışverişinde bulunan Dursun, kamuoyunun merakla beklediği projelerini 5 Mart’ta kamuoyuna sunacağını ifade etti.

Dursun, “Geniş katılımlı bir lansmanla 4 veya 5 Mart’ta projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Projelerimizi bitirdik, İl başkanlığımıza sunduk. Şu anda il başkanlığımızın onayını bekliyoruz. ‘Söz sizde’ programlarında halkımızla buluştuk. Bu programlarda halkımızın dile getirdiği bazı önerileri de projelerimize serpiştirdik. Kültürel, sportif, sanatsal ve eğitime yönelik birçok projemiz var. Ben eğitime çok önem veriyorum. İlçemiz genç nüfustan oluşuyor. Bundan dolayı eğitime ağırlık vereceğiz. Açıklayacağımız projelerde afaki projeler yok. İnşallah açıklayacağımız projeleri 5 yıl içerisinde yapmak için çakılacağız. Daha çok insan odaklı bir yol izleyeceğiz. Açıklayacağımız projeler mahallelerin ihtiyaçlarını çözecek projeler” dedi.

Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, yarım kalan projelerin yeni dönemde devam edeceğini de söyledi.

Tasarım | Enba