Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Mart 2019

Abdurrahman Dursun Sultangazi Projelerini Tanıttı

Cumhur İttifakı Sultangazi Belediye Başkan adayı Ak Partili av. Abdurrahman Dursun, Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleştirilen programla projelerini açıkladı.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İl Başkanı Bayram Şenocak, AB eski Bakanı Volkan Bozkır, Belediye Başkanı Cahit Altunay, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Ak Parti milletvekilleri ve partililerin katılımıyla Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda düzenlenen toplantıda Sultangazi projelerini kamuoyuyla paylaştı.

Sultangazi için 71 projesinden bahseden Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun, gönüller yapmaya geldiklerini ifade etti. 31 Mart yerel seçimlerinde Sultangazi’yi İstanbul’un birincisi yapmak için çok ciddi çalıştıklarını belirten Dursun, “Nasıl olsa seçimi kazanırız” diye bir tembellik içerisinde asla olmayacaklarını söyledi. Konuşmasında Belediye Başkanı Cahit Altunay’a şükranlarını sunan Dursun, “Bugüne kadar çok ciddi çalışmalar yapan kıymetli Cahit ağabeyime şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah bizlerde bu çıtayı çok daha iyi, çok daha güzel yerlere taşıma adına gayret göstereceğiz” dedi.

Projelerinin insan odaklı projeler olduğuna dikkat çeken Dursun, “İnsanlar artık bizden koca koca binalar, çok büyük imar faaliyetleri beklemiyor. Halkımız artık yüreklerine, gönüllerine dokunmamızı bekliyorlar. ‘Elimizden tutun’ diyen bir seçmen ile karşı karşıyayız. O yüzden projelerimizin odağına eğitimi, kültürü, sosyal faaliyetleri aldık” diye konuştu.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun’un öne çıkan projeleri şunlar;

Yorumlar

Tasarım | Enba