Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Şubat 2019

Abdurrahman Dursun’dan aday listesi yorumu

Abdurrahman Dursun’dan aday listesi yorumu
Ali Baba Halı Yıkama

Meclis üyesi aday listesi hakkında Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’dan ilk yorum geldi. Katıldığı bir programda konuşan Dursun, “Ak Parti ile beraber hareket edenleri  ya da başka bir şey düşünenleri hep beraber göreceğiz” dedi.

ADL GYO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Güngör’ün Dilek Pastane, Cafe ve Restaurant Sultangazi Şubesi’nde düzenlediği yemekte Ak Parti Belediye başkan adayı Abdurrahman Dursun, stk temsilcileri, iş adamları ve kanaat önderleri ile bir araya geldi. Dursun, meclis üyesi aday listesi ile ilgili düşüncelerini de ilk kez bu programda kamuoyu ile paylaştı.

Belediye meclis üyesi aday listesinin açıklanmasından sonra konu ile ilgili ilk kez konuşan Dursun, “Bizim arkadaşlarımızın hepsi dava adamı. Listelerin açıklanmasının bizim için çok fazla bir önemi yok. Allah’ın izni ile çok gayret ettik, çokta stresli zamanlar geçirdik. Bugün itibarıyla iyisiyle, kötüsüyle, yanlışıyla doğrusuyla b,r liste hazırlandı. Hazırlanan liste en az 6-7 defa değişti. İlçe içinden, ilçe dışından birçok isim girdi derken listeyi verdik. Bundan sonra aslolan Ak Parti ile beraber hareket edenleri  ya da başka bir şey düşünenleri hep beraber göreceğiz. Ama şunu biliyorum arkadaşlarımızın yüzde 99’u liste de olsun ya da olmasın davasının yanındadır” dedi.

Tasarım | Enba