Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET 27 Ocak 2018

Afrin’den Arzu Erdem’e Selam Var

TSK, Afrin’deki PYD’ye yönelik “Zeytin Dalı” Harekatı başlattı. Havadan F-16’larla bölge vurulurken, karadan da Türk askeri ve ÖSO birlikte harekat yapıyor. Suriye sınırında bulunan topçu birliklerinden de terör mevzilerine atışlar yapılıyor.

MHP ESENLER İLÇE BAŞKANI SUAT YILMAZ AFRİN’DE… TIKLAYIN

Bölgeye atılan mermilerin fotoğrafları ise gelmeye başladı. Atılan roketlerin üzerine başta Fırat Kalkanı’nda şehit olan askerler olmak üzere, terörle mücadele ederken şehit olan askerlerin adı yer alıyor.

Bu roketlerin birinde Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’in isminin olması dikkatlerden kaçmadı. Seçildiği ilk günden bu yana Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin gündemine taşıdığı sorunlarla ‘milletin vekili’ unvanını hakkıyla yerine getiren Arzu Erdem’e, bölgede bulunan MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ve görev yapan askerlerden jest geldi. Görevli askerler bombanın üzerine “Arzu Erdem Afrin” yazdılar.

Kendisine ulaşan resmi sosyal medya hesabında paylaşan Erdem; “Esenler ilçe Başkanımız Suat Yılmaz kardeşim Afrin’de. Rabbim mücadele eden tüm yiğitlerimizi korusun esirgesin. Kardeşimin bana mermiler eşliğinde selamı var. Selam olsun kardeşime, Selam olsun Mehmetçiğe..Hedefimiz KIZIL ELMA!..” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba