Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 30 Mayıs 2018

Ağrılılar İftar Sofrasında Buluştu

Sultangazi’de düzenlenen iftar programında Ağrılılar, Kudüs’ün manevi atmosferinde oruçlarını açmanın mutluluğunu yaşadı.

Kudüs temalı etkinlik alanındaki iftar programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, Ak Parti İlçe Başkanı av.Abdurrahman Dursun, Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, ile birlikte STK temsilcileri ve çok sayıda Ağrılı katıldı. İftar öncesi Başkan Altunay, masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Kuranı Kerim tilavetiyle başlayan programda vatandaşlar ezanın okunmasıyla birlikte dualar edip oruçlarını açtı.

İftar programında konuşan çiçeği burnunda Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, hemşerileri ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.  Sultangazi Belediyesi’nin bu yıl ‘Kudüs’ temalı düzenlediği etkinliklerin çok anlamlı olduğunu belirten Uçar, “İnşallah bir gün Filistinli Müslüman kardeşlerimiz ve bizler Kudüs’ün özgür olduğu günleri de göreceğiz” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun ise yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, Ağrılılardan partisine destek istedi.

Belediye Başkanı Cahit Altunay’da Belediyenin Ramazan ayında yaptığı çalışmalara değinerek, programa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.


Yorumlar

Tasarım | Enba