Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 23 Mayıs 2020

Ahmet Demiray’dan Ramazan bayramı mesajı

Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray, Ramazan bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Demiray mesajında,  Ramazan Bayramı’nın, kardeşlik ve dostluk duygularını güçlendirmek, milletçe sahip olunan sevgi, saygı ve dayanışma gibi duyguları, ülkemizin ve milletimizin tüm fertlerine karşı da ortaya koyabilmemiz için güzel bir fırsat olduğunu söyledi.

Ahmet Demiray, mesajına şu ifadelere yer verdi: “Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm insanlık ve İslam alemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını dolayısıyla alınan sokağa çıkma kısıtlaması kararına tüm milletimizin uyacağından hiç şüphe duymuyorum. Bugüne kadar fedakar kamu ve özel sektör çalışanlarımızın gayretleri, halkımızın da belirtilen kurallara uyması neticesinde inşallah önümüzdeki günlerde hayatımız normalleşecektir.

Koronavirüs salgınının sona ermesi ve hastalarımızın şifa bulması en büyük arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, başta ‘sağlık’ olmak üzere barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. İslam aleminin, mübarek Ramazan Bayramı’nı gönülden kutluyorum”

Yorumlar

Tasarım | Enba