Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 8 Aralık 2017

Ahmet Süt’e Hayırlı Olsun Ziyareti

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği’ni ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, 19 Kasım’dan yapılan kongrede Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Başkanlığına seçilen Ahmet Süt ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  AKYAD’ın Adıyaman menşeli dernekler arasında yaptığı faaliyetlerle dikkatleri çektiğini söyleyen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Biz bir siyasi partiyiz. Siyasi rakiplerimizle yarışmak zorundayız, ancak sivil toplum kuruluşlarının partiler üstü olarak davranması gerekiyor. AKYAD’da duruşuyla bunu yapabilen nadir sivil toplum kuruluşlarındandır” dedi.  Özel, konuşmasının sonunda Adıyamanlıları MHP’de siyaset yapmaya davet etti.

Ziyaretinden dolayı MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden AKYAD Başkanı Ahmet Süt, derneğin kapılarının tüm siyasi partilere açık olduğunu ifade etti. Siyasi görüşü ve ideolojileri ne olursa olsun, herkesle paylaşabileceğimiz ortak paydalarımızın olduğunu söyleyen Süt, Yusuf Özel’in çağrısına; “Yönetimimizde bulunan arkadaşlarımızdan veya hemşerilerimizden kim hangi siyasi partide siyaset yapmak isterse biz arkasında durur, kendisine de destek veririz.”dedi.

Sultangazi’nin sorunları ve çözüm önerilerinin istişare edildiği ziyaret sıcak ve samimi bir havada geçti. Ziyaret sonunda AKYAD Başkanı Ahmet Süt, derneğin yayın organları olan “Pirin” ve “İnisiyatif” dergilerini Yusuf Özel’e takdim etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba