Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 8 Ocak 2015

Ak Gençliği Yalnız Bırakmadı

Ak Gençliği Yalnız Bırakmadı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkan adayının Onur Uygun olduğunun açıklanmasından sonra Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Ensar Topcu ve Onur Uygun ile bir araya gelerek Facebook hesabından bir mesaj yayınladı.

 

11 0cak Pazar günü 2. Olağan Kongresini gerçekleştirecek olan Ak Parti İlçe Gençlik Kolları’nda İl Başkanlığının aldığı kararla Onur Uygun İlçe Başkan adayı olarak açıklandı. Ensar Topcu döneminin sona ereceği, Onur Uygun döneminin başlayacağı 11 Ocak Pazar gününe 4 gün kala hazırlıklar da tüm hızıyla devam ediyor.

 

Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığının kongre sürecini yakından takip eden ve süreç içerisinde yaptığı ziyaretlerle Ak Gençliğe moral depolayan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, dün akşam da Ak Gençliği yalnız bırakmadı. Civan, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan adayının açıklanmasından sonra soluğu Ak Gençliğin yanında aldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan-Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topcu-Ak Parti İlçe Başkan Adayı Onur Uygun

Mevcut İlçe Başkanı Ensar Topcu ve İlçe Başkan adayı Onur Uygun ile bir araya gelen Civan, “11 Ocak Pazar günü yapılacak olan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 2. Olağan kongresinde adayımız Onur Uygun olarak belirlenmiştir.  Kendisine şimdiden bu yolculukta başarılar ve hayırlı görevler diliyorum. Mevcut başkan Ensar Topcu’ya görev süresi boyunca yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba