Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 12 Aralık 2015

Ak Parti Milletvekili Hasan Turan Sultangazi’de

Ak Parti Milletvekili Hasan Turan Sultangazi’de
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Hasan Turan Sultangazi’de bir takım ziyaretlerde bulundu ve akabinde bir düğüne katıldı.

 

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve Bahat Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Demiray’ın davetiyle Sultangazi’ye gelen Ak Parti 1. Bölge Milletvekili Hasan Turan, ilk olarak Bahat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bahat’ı ziyaret etti. Daha sonra bir açılışa katılan Turan, son olarak da Sultangazi Belediyesi Nikah Salonun’nda genç bir çiftin nikah törenine katıldı.

 

1 Kasım 2015 tarihinde yapılan 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili seçilen Hasan Turan bugün Bahat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bahat’ı ziyaret etti.

IMG_5014

 

Uzun yıllar Giresun Federasyonu Genel Başkanlığı görevinde de bulunan Ak Parti Milletvekili Hasan Turan, hemşerileri Hamza Bahat ve Ahmet Demiray’ın Giresun’a ve Giresunlulara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette Milletvekili Turan, her zaman Giresun ve Giresunluların yanında olduğunu belirterek seçim süreci boyunca kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bahat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bahat, Milletvekili Turan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılar diledi.

ak-parti-istanbul-milletvekili-hasan-turan-sultangazi-ziyaret- ak-parti-istanbul-milletvekili-hasan-turan-sultangazi-ziyaret-1

Tasarım | Enba