Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 16 Nisan 2017

Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptı

Ak Parti Sultangazi ilçe teşkilatı yoğun geçen 16 Nisan referandum çalışmalarını bugün yapılan sevgi yürüyüşü finali ile tamamladı.

Cebeci Sosyal Tesisleri önünde başlayan sevgi yürüyüşüne Ak Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Sağlık Müdürü Emrah Eray başta olmak üzere çok sayıda parti mensubu katıldı.
Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1031
Yürüyüş güzergahında bulunan ev ve işyerlerinde vatandaşlar sevgi yürüyüşü yapan Ak Parti teşkilatına alkışlarla destek verdi. Bu desteği karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Cahit Altunay ve İlçe başkanı Suzan Dağlar Civan halka teşekkür etti.
Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1182
“AK KADROLARIN EMEKLERİ BOŞA ÇIKMAYACAKTIR”
Yürüyüş sonunda sitemize konuşan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, yarın yapılacak olan Anayasa değişikliği referandumu öncesinde, son mesajları verdi.
Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1036
16 Nisan Referandum sürecinde tüm teşkilat mensuplarının ve Ak Parti’ye gönül verenlerin yoğun bir çalışma yaptığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Yarınlarımız olan çocuklarımız, ülkemizin geleceği ve kaderi için önemli bir dönüm noktasındayız. 16 Nisan referandumu ülkemiz için büyük bir önem taşımaktadır. Yarın ülkemizin geleceğini oylayacağız ve 2023 yolunda önemli bir mesafe daha kaydedeceğiz. 16 Nisan’da ayrıca içeride ve dışarıdaki hainlere gerekli cevabımızı verip, ülkemizin üzerinde kimsenin gölge etmesine izin vermeyeceğiz” dedi. Teşkilat mensuplarının büyük emek ve özveri gösterdiğini anlatan Suzan Dağlar Civan, “Tüm teşkilat mensuplarımız bizimle birlikte vatandaşımıza ulaştı ve 16 Nisan’ın önemini anlattı. Üzerimizde büyük emeği olan tüm teşkilat mensuplarının hakkını helal etmesini diliyorum. AK kadroların emekleri boşa çıkmayacaktır ve ferasetli Türk milleti en doğru kararı verecektir” diye konuştu.
Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1055 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1072 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1082 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1090 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1093 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1103 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1112 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1122 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1123 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1126 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1155 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1182 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1187 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1207 Ak Parti Sevgi yürüyüşü ile final yaptıIMG_1211

Yorumlar

Tasarım | Enba