Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Nisan 2018

AK Parti Sultangazi Gençlik Kongresi Yapıldı

AK Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan kongresi yapıldı. Büyük bir coşkunun hakim olduğu kongrede mevcut başkan Onur Uygun güven tazeleyerek yeniden gençlik kolları başkanlığına seçildi.

AK Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Gençlik Kongresi Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde yapıldı. Kongreye; Milletvekili Şirin Ünal, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ensar Topcu, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Divan üyelerinin yerlerini almasından sonra AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Onur Uygun açılış konuşması yaptı. Uygun, tarihi günlerden birini yaşadıklarını belirterek, “ Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerini daima rehber edindik” dedi. “Sultangazi seninle gurur duyuyor”, “İşte başkan, işte teşkilat” sloganlarının yanı sıra “beraber yürüdük biz bu yollarda” şarkısının sözleriyle konuşması sık sık kesilen Onur Uygun, slogan ve tezahüratlara “Bize herşey Cumhurbaşkanımızı hatırlatıyor” sözüyle cevap verdi.  Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun konuşmasının sonunda, “2019 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak için yol yürümeye hazır mısınız?” diye sordu. Salondakiler hep birlikte “Hazırız” cevabını verdiler.

Kongrede konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Ak Parti kadrolarının bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada aynı heyecanla, aynı coşkuyla çok daha büyük hedeflere yürüyeceğinden eminim.” diyerek, tüm Ak gençliğe yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ak gençliğin her zaman davanın yükünü taşıyan, en önde giden teşkilat mensupları olduğunu ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, “Gençlik seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde Onur Uygun yeniden gençlik kolları başkanlığına seçildi.

AK GENÇLİĞİN YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR;

Yorumlar

Tasarım | Enba