Eminhaber.Org

AK Parti Sultangazi’de finali sevgi yürüyüşü ile yaptı

AK Parti Sultangazi’de 23 Haziran 2019 seçim çalışmalarını Sultangazi Belediyesi önünden başlayıp İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi’nde bulunan Cevher Dudayev Hizmet Tesisleri’nde son bulan sevgi yürüyüşü ile noktaladı.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Milletvekili Serap Yaşar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, eski İlçe Başkanları Murat Atım ve Suzan Dağlar Civan 23 Haziran yerel seçimlerine saatler kala partililer ve vatandaşlarla birlikte sevgi yürüyüşü gerçekleştirdi.

Sultangazi Belediyesi önünde başlayan yürüyüş sırasıyla, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Sultançiftliği Ordu Caddesi ve İsmetpaşa Ordu Caddesi’ne kadar devam etti. Sürücüler araçlarının kornalarına basarak, vatandaşlar da evlerinin balkonunda bayrak sallayarak, yürüyüşe destek verdi.

Cevher Dudayev Hizmet Tesisleri’nde son bulan sevgi yürüyüşü İlçe Başkanı Yiğitoğlu ve Belediye Başkanı Dursun’un konuşmalarıyla sona erdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, “31 Mart günü maç 90 dakikaydı. Ama bitmedi. İnşallah yarım kalan maçı 23 Haziran’da tamamlayacağız. Sandıklarda güçlü bir şekilde Cumhur İttifakı adayımız sayın Binali Yıldırım’ı destekleyeceğiz ve onun yanında olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ise, “Sultangazi’nin bütün sokaklarını gezerek, seçim çalışmalarımızı yürüttük. Biz bugün sevgi yürüyüşü ile bitirdik. Ama yarın sandıklarda finalimizi yapacağız. Binali başkanımızı İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı yapacağız. Rabbim yolumuzu açık etsin” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba