Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Haziran 2017

AK Parti’de bayramlaşma

AK parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nca parti binasında bayram programı düzenlendi.

AK parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nca parti binasında bayram programı düzenlendi. Milletvekili Şirin Ünal, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun partililerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN… 

Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, dolu dolu bir Ramazan ayı geçirdiklerini belirterek, tüm Sultangazililerin Ramazan bayramını kutladı. Ramazan ayında Ak Parti İlçe Teşkilatlarının akşam davetli oldukları iftar programlarına katıldıklarını, gündüz ise ihtiyaç sahibi insanların yanında olduğunu ifade eden Civan, konuşmasında 16 Nisan referandum sonuçlarına değindi. Civan,  “Yüzde 61,5 gibi güzel bir sonuç aldık. Başarılı bir referandumdu ve Sultangazi olarak referandumu İstanbul dördüncüsü olarak tamamladık.” Dedi.

Bayram namazı için İstanbul Ataşehir Mimar Sinan Camisi’ne giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın namaz öncesi yaşadığı rahatsızlığın kendilerini üzdüklerini, iyi olmasına ise çok sevindiklerini de belirten Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Erdoğan’ın milletin dualarıyla ayakta durduğunu söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN… 

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın ardından söz alan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ramazan ayında gerçekleştirilen çalışmalara değinerek, tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutladı.

Yapılan konuşmaların ardından partililer bayramlaştı. Milletvekili Şirin Ünal, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun partilerle tek tek tokalaşarak bayramlaştı.

Yorumlar

Tasarım | Enba