Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 17 Haziran 2018

AK Parti’de bayramlaşma

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığınca Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Parti binasında düzenlenen bayramlaşma programına; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milletvekili adayı Abdullah Güler, İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun ve teşkilat mensupları katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalara devam ettiklerini belirterek, “Bundan sonra daha hızlı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tatilimiz yok. Dünkü tatilimizi Cumhurbaşkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan ile geçirdik. 24 Haziran’a kadar sahada ki çalışmalarımızı daha fazla yoğunlaştıracağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sultangazi’de ki beklentisinin yüzde 61’in üzerinde olduğuna dikkat çeken Dursun, “Cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da bizden yüzde 70 oranında bir sonuç bekliyor. İnşallah yüzde 70’i yakalamak için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Seçim çalışmalarının Ramazan ayına denk geldiğini ve yoğun bir tempo ile Ramazan ayını geçirdiklerini belirten Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, “Allah yolunuzu, yolumuzu açık etsin. Daha nice bayramlara, nice 24 Haziranlara huzur ve zaferle bizi ulaştırsın” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, “24 Haziran’da Sayın Cumhurbaşkanımızı seçmek durumundayız. Bu Türkiye için bir beka mücadelesi. Suruç’ta arefe günü yaşanan olayda gerçekten bizim kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi bozmaya kalkanlara vereceğimiz en güzel cevap, AK Parti’nin hem Türklerin hem Kürtlerin tüm Türkiye’nin partisi olduğunu göstermemiz lazım.” dedi.


Yorumlar

Tasarım | Enba