Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Nisan 2015

İlk Danışma Meclisi!

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı, Suzan Dağlar Civan Başkanlığında ilk danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

 

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı, 7 Aralık 2014 tarihinde yapılan 3. Olağan Kongresi sonrasında ilk danışma meclisi toplantısını dün akşam Sultangazi Belediyesi Nikah Salonun da İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan önderliğinde yaptı.

 

Danışma Meclisi toplantısına; İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Günday ve Murat Atım, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve çok sayıda parti mensubu katıldı.

Ak_parti_sultangazi_danısma_meclisi_toplantisi_

Mahalle başkanlarına mazbatalrının verildiği Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan yaptı. Civan, “Ak Parti vatandaş ile arasına hiçbir zaman engel koymadı. Millet ile arasına duvar örmedi. Daima milletin sesi ve temsilcisi oldu. Bu nedenle kendisine oynanan her türlü karanlık oyunu boşa çıkarıp, yeni Türkiye yolunda büyük başarılara imza atmıştır” dedi.

 

7 Haziran genel seçimlerinin önemine değinen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, bu seçimin tam ve eksiksiz bir demokrasiye geçişin seçimi olduğunu söyledi. Ak Parti davasının sembol şehrinin İstanbul olduğunu belirten Civan, 7 Haziran genel seçiminin varoluş seçimi olacağını da sözlerine ekledi.

Ak_parti_sultangazi_danısma_meclisi_toplantisi

Civan, “Bu millet biz iktidar olmadığımız zaman Ak Parti’yi değil, geleceğini kaybeder. Türkiye’nin siyasi tarihindeki en önemli seçim 7 Haziran 2015 genel seçimleridir. Yeni bir yolun ve dönüşümün arefesindeyiz. 13 yıl içerisindeki kazanımlarımızın test edileceği bir varoluş seçimi olacaktır.

 

Bu seçimde herkes özgürce istediği şekilde düşünüp, gidip oyunu verecek. Ve tarihte bir ilk gerçekleşecek. 1000 yıllık vesayet dönemine bu seçimde son verilecek. Bu bir gurur tablosudur. Bu saolunda bulunan onurlu siyasetimizin öncüsü teşkilat mensuplarımız bu seçimde demokrasiyi yeniden ayağa kaldıracakdır.

 Ak_parti_sultangazi_danısma_meclisi_toplantisi_1

Sultangazi Ak ailesi hem inanıyor hem de çalışıyor. Bizlerde bu seçimde oyumuzu yüzde 65’e taşıyacak, 7 Haziran’da en güçlü selamı Sultangazi olarak tüm Türkiye’ye biz vereceğiz. Sultangazi teşkilatının Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar yakaladığı bütün başarılarının altında imzası vardır. Sultangazi her daim bir Recep Tayyip Erdoğan hayranı ve aşığı olmuştur. Bu hem oylarında, hem ilçemizde hem de İstanbul’da yapılan onlarca mitingde kanıtlamıştır. “ diye konuştu.

Ak_parti_sultangazi_danısma_meclisi_toplantisi_2

Yorumlar

Tasarım | Enba