Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 20 Haziran 2018

AK Partili Baykurt, seçim minibüsünün şoförü rahatsızlanınca direksiyona geçti

AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Av. H. Mehmet Baykurt, seçim aracının şoförü rahatsızlanınca direksiyona kendisi geçerek çalışmalara devam etti.

Sultangazi’de seçim çalışmalarını gerçekleştiren AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Av. H. Mehmet Baykurt, sokakta oynayan çocuklara boyama kitabı dağıtıp, pencerelere çıkan ailelerin geçmiş bayramlarını kutladı. Bu esnada seçim aracını kullanan şoförü kısa süreli bir rahatsızlık geçirdi. Ambulansın aranmasını isteyen Baykurt’a şoförü engel olup, sadece tansiyonunun düştüğünü ve iyi olduğunu ifade etti ancak Baykurt şoförü kendi aracına dinlenmeye göndererek, direksiyona kendisi geçti.

Araçta konuşan Baykurt, arabanın şoförünün rahatsızlanması üzerine direksiyona geçtiğini belirterek, mesele vatan ve millete hizmet etmek ise şoför de dahil hiçbir görevden kaçınmayacaklarını söyledi. Baykurt, “Bu memlekete, vatana, millete hizmet etmek için şoförlük de yaparım, çiçek de dağıtırım, her şeyi yaparım” diye konuştu. Aracın direksiyonunda vekil adayının olduğunu öğrenen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Baykurt, vatandaşlarla selamlaşıp karşılaştığı çocuklara aracı durdurup aracın içinden boyama kitabı dağıtmaya devam etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba