Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Aralık 2018

Ak Parti’nin Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayları Bir Araya Geldi

Ak Parti’li belediye başkan aday adayları Seyit Ateş’in davetiyle Dilek Pastane, Cafe ve Restaurant’ta bir araya geldi. Ateş, “Bu buluşmamızın arka planında hiçbir şey yok” dedi.

Ak Parti Sultangazi Belediye başkan aday adayları bu kahvaltıda bir araya geldi.  Mevcut Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın etik olmaması nedeniyle davet edilmediği kahvaltıya Hacı Orhan ve Mustafa Birinci dışında tüm aday adayları katıldı. Belediye Başkan aday adayı Seyit Ateş’in davetiyle gerçekleşen program Dilek Pastane, Cafe ve Restaurant’ta gerçekleşti.

Program ile ilgili açıklamalarda bulunan Seyit Ateş, “Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığına başvuran arkadaşlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek, istişare etmek istedik. Bu buluşmamızın arka planında hiçbir şey yok. Meselemiz mevcut belediye başkanı olmak üzere aday adayı arkadaşlarımızla ilgili her hangi bir cümle kullanmak falan değil. Sadece birlik ve beraberlik sohbeti için bir aradayız. Uzun süredir böyle bir şey düşünüyorduk zaten. Bütün arkadaşlarımızı davet ettik. Hacı Orhan kardeşimiz İstanbul dışında olduğu için katılamadı. Mustafa Birinci arkadaşımızda katılacağını ifade etti, ama bir mazereti olmalı ki katılmadı” dedi.

Ateş, belediye başkan adayının mevcut belediye başkanı Cahit Altunay ve diğer aday adayları içerisinden seçileceğini de söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba