Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Ekim 2015

En büyük desteği Adıyamanlılar verecek

En büyük desteği Adıyamanlılar verecek
Ali Baba Halı Yıkama

Adıyamanlı STK temsilcileri ve işadamları Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’ın düzenlediği organizasyonunda bir araya geldiler. Programa Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’da katıldı.

 

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, 1 Kasım seçimleri öncesi düzenlediği programda, “Adıyamanlılar Ak Parti diyor” mesajı verdi. Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Oğuz ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın da katıldığı programda konuşan Mehmet Kavak, “Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. 1 Kasım’da Adıyamanlıları yine istikrardan yana tercihlerini kullanacaklar. Bugüne kadar Ak Parti’ye en büyük desteği Adıyamanlılar verecek. Bu toplantıda bunun kanıtıdır.” Dedi.

IMG_3415

Adıyamanlıların hizmet için var olduklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, kendilerini Adıyamanlı STK Temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya getiren İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’a teşekkür etti.

 

1 Kasım seçim kampanyası kapsamında çalışmalara yoğunluk verdiklerini belirten Suzan Dağlar Civan, katıldığı her platformda “Nerelisiniz?” sorusuyla karşılaştığını belirten Civan, “Bizler artık Sultangaziliyiz. Herkesin doğduğu yer önemlidir. Ama doyduğu yerde önemlidir. Bundan dolayı Sultangazimiz bizim için çok önemli ve değerlidir. Adıyamanlıların her zaman desteğini aldık. Hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmadılar. Adıyamanlıları hep ailemizden gördük. Sizden 1 Kasım için destek istemeyeceğim. Zaten Adıyamanlılar her zaman Ak Parti’ye en büyük desteği vermiştir. Bu seçimde de vereceklerine inancım tamdır. Adıyamanlılar mevzu memleket olunca tek yürek, tek vücut olarak her zaman davasının arkasında olur. Bundan dolayı tüm Adıyamanlılara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Programda konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimin önemine değindi. Konuşmasına Adıyamanlıların sağladığı birlik ve beraberlikten dolayı tebrik eden Erdem,  “Siz Adıyamanlılar çok yetenekli muhteşem insanlarsınız. Sizler Ak Parti’yi en iyi anlayanlarsınız. Adıyaman ‘Dünyada artık bizde varız’ diyen Ak Parti’ye uyum sağlayan önemli bir ilimizdir. Sizler önemli insanlarsınız.” İfadelerini kullandı.

IMG_3398

Programda Milletvekili aday listesinde Adıyamanlı isimlerin olmadığı yönündeki soruya; “Siyaset partilerde yapılır. İnsanlar kendilerini ispatlamalı. Seçim günü aday olarak gelenler çoğu zaman yer bulmayabilir. Her zaman söylüyorum, herkes kendini teşkilatlarda ispat etmeli. Bence bugünün konusu bu değil. Bu günün konusu 1 Kasım’da Ak Parti’yi birinci çıkartmayacağız. Ak Parti’yi güçlü bir şekilde, kimseye muhtaç etmeyecek bir neticeyi ortaya koymamız lazım. Bugünün konusu bu olmalı. Ben inanıyorum Adıyaman isterse Ak Parti’yi 5-0 yapar.” Dedi.

 

Tasarım | Enba