Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Ocak 2016

Sultangazi İlçe Teşkilatı Ödüllendirildi

Başbakan Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Toplantıda 1 Kasım’daki en büyük destekçileri, bu zafere en büyük katkıyı yapan aziz İstanbul’a teşekkür etmek için toplandıklarını söyleyen Davutoğlu, başarılı ilçe teşkilatlarını ödüllendirdi.

 

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği “İl Danışma Meclisi Toplantısı”na katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yüzde 49 oyla, tarihindeki en büyük seçmen desteğiyle İstanbul’un, Türkiye çapındaki yüzde 49,5’luk oya en büyük katkıyı yaptığını, 1 Kasım demokrasi ve milli irade zaferinin gerçek odağı olduğunu ifade etti.

 

Davutoğlu,”Bu yükselen, ayağa kalkan, yeni bir yürüyüşe çıkan İstanbul teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Teşkilat gibi teşkilata, adam gibi teşkilata teşekkür ediyorum. İstanbulumuzun, her ilçesine, her sokağına, her hanesine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

davutoğlu'ndan-sultangazi-ye-ödül-1

Başbakan Ahmet Davutoğlu İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda 1 Kasım’da AK Parti’ye en çok destek veren ilçe ve belediye başkanlarını da ödüllendirildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım’da yüzde 60,6 ile en yüksek oyu veren ilçeler arasında yer alan, İstanbul 2. Bölgede ikinci sırada, İstanbul genelinde de 4. sırada yer alan Sultangazi İlçe Teşkilatına ödül verdi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve Belediye Başkanı Cahit Altunay, ödülü Başbakan’ın elinden aldı.

davutoğlu'ndan-sultangazi-ye-ödül

Yorumlar

Tasarım | Enba