Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ 23 Temmuz 2017

AK YILDIZ ŞİRKETLER GRUBU

AK YILDIZ ŞİRKETLER GRUBU
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de yaptığı projelerle adından söz ettiren Ak Yıldız Şirketler Grubu, kısa sürede bölgenin iddialı firmalarından biri olmayı başardı.
akyıldız-inşaat-mehmet-yıldız_DSC1039
İnşaat ve otomotiv sektöründe hizmet veren Ak Yıldız Şirketler Grubu bünyesinde uzman kadrosu ve çalışma arkadaşlarıyla; her projesinde ortaya koyduğu kalite ve hizmet farkları sayesinde büyük bir prestij, güven ve güç kazanan Ak Yıldız İnşaat, yeni projelerinde de aynı kalite ve hizmetle yoluna devam etmektedir.
akyıldız-otomotiv-mehmet-yıldız_DSC0235
AK YILDIZ İNŞAAT

Ak Yıldız İnşaat, çalışma şekli ile inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, bu sayede konumunda lider firma olma özelliğini kazanmıştır.
akyıldız-inşaat-mehmet-yıldız_DSC8826
Sitemize konuşan Ak Yıldız Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldız, “Değişen ve gelişen Sultangazi’de modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Müşteri Memnuniyeti, Güven, Kalite ve Sürat ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliği hakkettiği teveccühü kazanmış, konut yapımında ilgi odağı haline gelmiştir.” Dedi.
akyıldız-inşaat-mehmet-yıldız_DSC0227
Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan Ak Yıldız İnşaat; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.

AK YILDIZ OTOMOTİV

Ak Yıldız otomotiv sektöründe de hizmet vererek, yoluna devam ediyor.
akyıldız-otomotiv-mehmet-yıldız_DSC8829
Akyıldızlar otomotiv profesyonel oto galeri hizmeti sağlıyor. Akyıldızlar otomotiv Türkiye’nin en büyük oto galerilerinden biridir. Bu güç ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

AK YILDIZ ŞİRKETLER GRUBU

AK YILDIZLAR İNŞAAT: İsmetpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:707 Sultangazi / İSTANBUL

www.akyildizlarinsaat.com.tr

Mehmet YILDIZ – 0532 437 24 77

Suat YILDIZ – 0532 550 02 31

AK YILDIZLAR OTOMOTİV: İsmetpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:707 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0532 550 02 31

http://www.akyildizlarotomotiv.com

Tasarım | Enba