Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Ekim 2016

AKYAD’dan Osman Yaşar’a Plaket

Merkezi Sultangazi’de bulunan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, OSES Çiğköfte Osman Yaşar’ı ziyaret ederek, Adıyaman’a sunduğu katkılardan dolayı plaket verdi.

Ülkemizi gıda sektöründe yıllardır başarıyla temsil eden dünyaca ünlü çiğköfte markası OSES, CNR-EXPO’ de düzenlenen ‘Bayim Olur musun?’ fuarının ilk gününde sardığı 231 metrelik çiğ köfte dürümüyle Guinness Dünya Rekorlar kitabına girmiş ve Adıyaman ismini gündeme getirerek büyük bir tanıtıma imza atmıştı.

oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4320

Orhan Güzelaydın başkanlığında ki Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Yönetim Kurulu Üyeleri OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’ı ziyaret ettiler. OSES Çiğköfte’nin ülkenin ve Adıyaman’ın tanıtımına büyük katkı sunduğunu belirten AKYAD Başkanı Orhan Güzelaydın, “Hemşerimiz Osman Yaşar yönetiminde ki OSES Çiğköfte Bayim Olur musun? Fuarında 231 metrelik çiğ köfte dürümüyle Guinness Dünya Rekorlar kitabına girerek bir ilke imza attı. Bu rekorun yanı sıra Oses Çiğköfte Adıyaman tanıtımına da büyük bir katkı sundu. Rekorun yer aldığı tüm haberlerde Adıyaman ismi geçilmiş ve buda bizleri mutlu etmiştir. Bundan dolayı Oses Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Osman Yaşar’ı hem tebrik etmek, hem de bizlere yaşattığı gururdan dolayı teşekkür etmek istedik.” Dedi.

OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar ise AKYAD yönetimine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sonunda OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’a AKYAD Yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4322 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4323 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4324 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4328 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4331 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4332 oses-çiğköfte-osman-yaşarIMG_4334

Yorumlar

Tasarım | Enba