Eminhaber.Org
Ana Sayfa BAŞAKŞEHİR, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER 5 Ekim 2020

Alev alev yanmaya başladı

Başakşehir’de 1 kişi el dezenfektanı kullandıktan sonra iş yerinde bulunan atıkları yakmaya çalıştığı sırada dezenfaktandaki alkolün etkisiyle aniden alev alev yanmaya başladı.

SAĞ KOLUNDA YANIKLAR OLUŞTU

Başakşehir’de bulunan bir metal kaplama atölyesinde çalışan bir kişi, el dezenfaktanını kullandıktan sonra atölyede bulunan atıkları yakmak istedi. Atıkları yakmaya çalıştığı sırada dezenfaktandaki alkolün etkisiyle aniden alev alev yanmaya başladı. Olayı gören diğer çalışanlar, mesai arkadaşlarının yardımına koştu. Üzerindeki tişörtü çıkararak yanmaktan son anda kurtulan şahsın, sağ kolunda yanıklar oluştuğu öğrenildi.

O ANLAR KAMERADA

Yaşananlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, el dezenfaktanı kullandığı ve elinde bulunan sigarayı yere attığı görülüyor. Kısa bir süre sonra atıkların olduğu yöne dönen şahsın, önce sağ kolundan alev alev yanmaya başladığı, alevlerin tişörtüne sıçradığı kameraya yansıyor. Yanan arkadaşının yardımına koşan iki kişinin paniklediği, çalışanlardan birinin ellindeki pez parçasıyla yardımına koştuğu güvenlik kamerasına yansıyor. Üzerindeki tişörtü çıkaran ve arkadaşlarının yanmaktan son anda kurtardığı şahsın, şoka girdiği de görülüyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba