Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 7 Aralık 2018

Ali Özdemir, aday adaylığı başvurusunda bulundu

Üçler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdemir, kuruluşundan bu yan üyesi olduğu Ak Parti’den Sultangazi Belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulundu. Özdemir, 30 yıldır yaşadığı Sultangazi’ye hizmet için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu söyledi.

Ülkemiz genelinde, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan ‘yerel seçimler’ de meclis üyeliğine talip olan işadamı Ali Özdemir, aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ak Parti İlçe binasına gelen Özdemir, başvuru dosyasını İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e teslim etti.

Meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu sonrası sitemize konuşan Özdemir, “Gönül verdiğim partiden halkımıza hizmet etmek için yola çıktım. Uzun süren istişareler sonucunda aile büyüklerimden aldığım destek ve cesaretle de bu göreve talip oldum. Partimizin yetkili kurulları beni bu göreve layık görür ve halkımız teveccüh göstererek bizleri seçerse bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimizi Belediye Meclisi´nde değerlendirmek istiyorum” dedi.

Kuyumculuk ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Üçler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdemir, özellikle İsmetpaşa Mahallesi’nde tanınan ve sevilen isimlerden biri. 30 yıldır Sultangazi’de ikamet eden Özdemir, kuruluşundan bu yana Ak Parti’nin üyesi.

Yorumlar

Tasarım | Enba