Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Mayıs 2015

Allah’tan başka kimseden korkmam

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Koç, sosyal medya’dan yaptığı paylaşımlara yönelik cevap verdi.

 

Fotoğraf meraklısı değil, reklam peşinde değil, paylaşımında belirttiği gibi siyasi bir kimlik peşinde de değil. Tanıyan tanır Bekir Koç’u. Biz çok fazla tanımasak da Bekir Koç’da gördüğümüz özellikler bunlar. Yapılan hizmette bir yanlış varsa Bekir Koç bunu hiç çekinmeden dile getirebilen bir siyasetçi. Fısıltı gazetesine göre; Bu özelliklerinden dolayı Belediye’de bir takım sorunlar yaşadığı bile iddia ediliyor. Yine fısıltı gazetesine iddiasına göre; Bu özelliklerinden dolayı Belediye’de elinden birçok yetkinin alındığı dahi söyleniyor.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Koç, Facebook’ta ki kişisel hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Bazı paylaşımlarından dolayı yazdıklarını “Helal olsun” diye yorumlayan birçok Ak Partiliye rastladık. Aynı Ak Partililerin çok değil birkaç saat sonra başka bir ortamda “Yazıkları olsun. Partimizi eleştiriyor” yorumlarını da hayretle izledik.

 

İşte Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Koç, bu kesimde başta olmak üzere paylaşımlarını eleştiren yada birilerine şak şakçılık yapmak için eleştirenlere cevap verdi.

 

“İyiye iyi, kötüye kötü” demekten hiçbir zaman çekinmeyen, “Oturduğum koltuğu kaybederim” endişesi yaşamadan görüşlerini açık bir şekilde dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Koç, yaptığı paylaşımda “Siyaset benim için hakka ve halka hizmet aracıdır. Benim için kimlik değildir” ifadelerini kullandı.

 

İŞTE BEKİR KOÇ’UN O PAYLAŞIMI

bekir koç

Yorumlar

Tasarım | Enba