Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET 30 Ekim 2018

Alperen Ocakları’ndan ‘Marisa Papen’ Açıklaması

Alperen Ocakları’ndan ‘Marisa Papen’ Açıklaması
Ali Baba Halı Yıkama

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Nail Gün, sözde manken Marisa Papen için uluslararası soruşturma açılmasını talep etti.

Türkiye’de Ayasofya, Kapadokya, Eminönü ve Boğaz’da çekilen çırılçıplak fotoğraflarını geçen hafta sosyal medyada paylaşan Belçikalı sözde manken Marisa Papen tartışma yaratmıştı. Ayasofya’da tesettüre girip çarşafını kaldırarak poz veren Papen, sosyal medyada da gündem olmuştu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Nail Gün, “Marisa Papen denilen sürtüğün çıplak poz vermesi ve şehit kanlarımızla sulanmış Ay yıldızlı bayrağımıza yapılan şerefsizliği şiddetle kınıyoruz” dedi.

Gün, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı olarak İstanbul’umuzun fethin nişanesi olan Ayasofya’mızda Belçika uyruklu sözde manken Marisa Papen denilen sürtüğün çıplak poz vermesi ve şehit kanlarımızla sulanmış Ay yıldızlı bayrağımıza yapılan şerefsizliği şiddetle kınıyoruz.

Sayın yetkililerimize sesleniyorum:

Geçmiş yıllarda sözde manken bozuntusu Filistin’i başkenti Kudüs’te ve Mısır’da da aynı iğrençlikleri yapmış ve bundan dolayı tutuklanmıştır. Tutuklama daha sonra para cezasına dönüştürülmüş, söz konusu kişi farklı ülkelerde iğrençliklerine devam etmiştir.

Alperen Ocakları olarak ülkemizde yaptığı iğrençliklerle mirasımıza ve şehitlerimize büyük bir saygısızlık içinde bulunan sözde manken için uluslararası soruşturma açılmasını talep ediyor, gereğinin yapılmasını talep ediyoruz.

Aksi takdirde bu ve buna benzer iğrençliklerle karşı Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı olarak tepkimiz çok sert olacaktır.

Aziz milletimiz şunu iyi bilsin ki, Alperen Ocakları olarak milli, manevi ve ahlaki değerlerimizden asla taviz vermeyeceğiz, verdirtmeyeceğiz”

Tasarım | Enba