Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 15 Mayıs 2014

Altınser Acıya Ortak Oldu

Altınser Acıya Ortak Oldu
Ali Baba Halı Yıkama

Soma’da meydana gelen ve 274 kişinin yaşamını kaybettiği maden faciası acısını Altınser Restaurant çalışanları yüreklerinde taşıdı…

10344925_673252986061160_650431630_n-1

Soma’da meydana gelen ve 274 kişinin yaşamını kaybettiği maden faciası sonrası Altınser Grup bünyesinde hizmet veren Altınser Restaurant çalışanları ve yöneticileri üç günlük yas nedeniyle kollarına siyah kurdele taktı. Müzik yayını vb. yayınlarına işletme içerisinde ara veren Altınser Restaurant yaşanan büyük acıya ortak oldu.
Yaşanan büyük acıya ortak olan Altınser Restaurant çalışanları ve yöneticileri üç günlük yas boyunca siyah kurdele takmaya devam edecek.

 

Altınser Grup Yönetim Kurulu Üyesi Suat Öztürk hayatını kaybeden madencilere Allah’tan rahmet; kederli ailelerine sabırlar diledi. Öztürk; “Manisa’nın Soma ilçesinde bir kömür ocağında meydana gelen patlama sonrasında hayatını kaybeden maden işçilerimize Allah’tan rahmet; kederli ailelerine sabırlar; yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Madende mahsur kalan tüm kardeşlerimiz için de en kısa zamanda kurtarma çalışmalarının sevindirici haberlerle tamamlanmasını yürekten temenni ediyorum. Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın. Milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

Tasarım | Enba