Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 2 Nisan 2013

Altunay, Koltuksuz Başkanlık Dönemini Hatırlattı

Programda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, 4 yıl önce Koltuksuz Başkan başlığıyla yapılan haberlere dikkat çekerek, “Nereden nereye geldik” dedi.


İmdat Kamacı Başkanlığında ki Ak Parti İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Birim Başkanlığının organizasyonunda gerçekleşen “İşadamları ve esnaf buluşmaları” programı devam ediyor. Haftanın iki günü ilçedeki işadamları ve esnaflarla kahvaltıda bir araya gelerek sorunları ve önerileri yerinde dinleyen Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Ak Partili yöneticilerin bugünkü durağı Eski Edirne Asfaltı Lastikçi Durağı’nda hizmet veren Adalılar Çorbacı Müdavim oldu.


Kahvaltılı programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay bugünün tarihine dikkat çekerek, “4 yıl önce bugün 2 Nisan 2009 yılında mazbatamızı aldık. O dönem yerimiz olmadığından dolayı basında ‘Koltuksuz başkan’ olarak lanse edildik” dedi.


      Gaziosmanpaşa'dan ayrılan Sultangazi'de belediyeye ait bir binanın olmadığını hatırlatan Belediye Başkanı Cahit Altunay, 2009 seçimlerinden sonra Yol Bakım Müdürlüğü Binası’nda kendisi için özel olarak hazırlanan odayı kullandığını ifade etti.  4 yılda büyük bir başarıya imza atarak gelinen noktaya dikkat çeken Başkan Altunay, “Adıyamanlı bir dostumuzun binasını kiralayarak şu anda mevcut binamızda hizmet vermeye başladık. İnşallah bu yılsonunda da inşaatı devam eden Belediye Hizmet Kompleksimize taşınarak kendi binamızda halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba