Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 13 Şubat 2018

Altunay, talebe duyarsız kalmadı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, geçtiğimiz hafta ayakkabı sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi.

Merkezi Sultangazi’de bulunan İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği’nin Dilek Pasta, Cafe ve Restaurant’ta düzenlediği programa katılan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cebeci Kuşaklama yolu olarak bilinen Selçuklu Bulvar’ına konulan Converse modeli ‘ayakkabı’ maketinin yerinin değişeceğini belirtti.

Sultangazi’nin istihdam havuzu ve ekonomi dinamosu olan ayakkabı sektörünün temsilcileri İSAD’ın düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da katıldığı programda sektörün sorunları bir kez daha masaya yatırıldı. Fikir-alışverişinde de bulunulan programda, sektör temsilcileri Sultangazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl kamuoyunda Cebeci Kuşaklama yolu olarak bilinen Selçuklu Bulvar’ına konulan Converse modeli ‘ayakkabı’ maketinin yerinin değişmesini talep etti.

Konum olarak maketin konulduğu yeri yanlış bulan üreticiler, Converse modeli ayakkabının da mutlaka değişmesinden yana olduklarını dile getirdiler.

Organize Sanayi ve showroom yeri gibi birçok konunun gündeme geldiği programda Belediye Başkanı Cahit Altunay, sektör temsilcilerinin talebine duyarsız kalmadı. Altunay, Selçuklu Bulvar’ına konulan maketin yerinin değişeceğini ve Sultangazili ayakkabıcılara özgü yeni bir model maketin ilçenin girişine konulacağını belirtti.

Yorumlar

Tasarım | Enba