Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Nisan 2017

Altunay:Bu ilçede yaşayan tüm kardeşlerimizi yol arkadaşı seçtik

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, referanduma sayılı günler kala Sultangazililer için özel mektup kaleme aldı.

Sultangazililer için özel bir mektup kaleme alan Belediye Başkanı Cahit Altunay “Sultangazi Belediyesi 8. Yılını doldurdu. Bugün Sultangazi’nin neresine bakarsanız bakın, dev projelerin kararlı adımlarla yürütüldüğünü fark edeceksiniz.” ifadelerine yer verdi.

İŞTE BAŞKAN ALTUNAY’IN O MEKTUBU

“Hizmet görevini verdiğimiz bu ilçe tarihin, tabiatın ve kültürün bize bir armağanı ve emanetidir.

Ülkemizin potansiyelini, ilçemizin sahip olduğu güçlü dönüşüm dinamikleriyle buluşturarak, yarınların modern ve yaşanabilir bir Sultangazi inşası için çaba gösterdik.

Sultangazi Belediyesi 8. Yılını doldurdu. Bugün Sultangazi’nin neresine bakarsanız bakın, dev projelerin kararlı adımlarla yürütüldüğünü fark edeceksiniz. Ulaşımdan çevreye, altyapıdan sosyal doku projelerine kadar onlarca alanda çabamızı, çalışmalarımızı ve alın terimizi hissedeceksiniz. Sultangazi’yi İstanbul’un cazibe merkezlerinden birisi haline getirmek uğruna emekle, alın teriyle, fedakarlıkla sürdürdüğümüz yatırımları göreceksiniz.

Saygıdeğer hemşehrim;

Biz Sultangazi’de yaşayan her kardeşimizin etnik kökeni, dili, inancı, kültür farklılıklarını bu ülkenin zenginliği saydık. Bu ilçede yaşayan tüm kardeşlerimizi yol arkadaşı seçtik. Sizlerin duasıyla hizmet bayrağını daha büyük hedeflere taşıyoruz.

Bize güvendiniz, bizimle beraber hep omuz omuza yürüdünüz. Biz ‘ŞAHİDİMİZ SULTANGAZİ’ dediğimizde, sizler ‘VEFALIDIR SULTANGAZİ’ diye haykırarak, her seçimde bize en büyük desteği verdiniz. Size minnettarız.

Sevgili Kardeşim;

16 Nisan Sabahı Türkiye’yi yine büyük bir sınav bekliyor. O gün kurulacak sandıklarda halk oylaması yapılacak. Bu referandum Sultangazi için ayrı bir öneme sahip. Sultangazimizi dünyanın sayılı cazibe merkezlerinden biri haline getirmek için bu REFERANDUMU bir fırsat olarak görüyoruz.

Sultangazili Kardeşim;

16 Nisan’da sandıktan çıkacak ‘EVET’ Türkiye’yi daha da güçlendirecektir. 17 Nisan sabahı geleceğe daha güvenle bakacağız. Bizler, Sultangazi’den güçlü bir sesle  ‘EVET’ diyeceğiz.

-Koalisyonların olmaması için ‘EVET’ diyoruz.

-Meclis güçlensin, milletin iradesi tecelli etsin diye ‘EVET’ diyoruz.

-Türkiye’nin dış politikada daha güçlü olması için ‘EVET’ diyoruz.

-Darbelerin önü kapansın diye ‘EVET’ diyoruz.

-Sivil, bağımsız ve tarafsız yargı için ‘EVET’ diyoruz.

-Ve güçlü bir Türkiye için ‘EVET’ diyoruz.

Tecelli edecek sonuç, milletimiz ve ülkemiz için daha büyük hedeflere koşmamıza vesile olacaktır. Size, ailenize ve tüm sevdiklerinize huzur ve umut dolu yarınlar temenni ediyor, en kalbi selamlarımı sunuyorum”

122 123

Yorumlar

Tasarım | Enba