Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Kasım 2016

Altunhan Residence’da tüm detayların düşünüldüğü hayata merhaba

İstanbul’un yükselen değeri Sultangazi Habibler Mahallesi’nde projelendirilen ALTUNHAN RESIDENCE, şehir merkezine olan yakınlığı ile İstanbul’un gelişen bölgesinde konumlanıyor. ALTUNHAN İNŞAAT, sizi ve ailenize kusursuz bir yaşam olanağı sunabilmenin tüm ayrıntılarının düşünüldüğü bu projede mutluluğu ve huzuru yaşamaya davet ediyor. Konut projesinden çok yaşamınızı yenileme imkanı veren ALTUNHAN RESIDENCE projelendiği konum ile sizlere geleceğe yönelik karlı bir yatırım fırsatı da sunuyor.

İstanbul’un içinde daha güzel yaşayın diye…

Avrupa Yakası’nın, değerini her geçen gün arttıran ilçesi Sultangazi’de, yaşamınıza yenilikler ve güzellikler katacak bir proje geliştirdik. Sizi ifade ederek size ait detaylara sahip olacak, yaşamınıza artı değer katacak Altunhan Residence, çevresinde örnek bir proje olarak yükseliyor. İnşaat ve yapı malzemelerinin maksimum kalitede kullanıldığı, yaşam mekanlarının konfor ve rahatlığının düşünüldüğü Altunhan Residence, sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor. Siz de İstanbul’un gelişen gözde bölgesi Sultangazi’de, iş ve yaşam alanlarına rahat çevreyolu bağlantısı ile ulaşabilir, güzel bir yaşama ve değerli bir yatırıma merhaba diyebilirsiniz.

Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE2

Ayrıcalıkları olan bir proje; Tatil keyfinde yaşam konsepti

Altunhan Residence, İstanbul’un her geçen gün zorlaşan yaşamından sizi uzaklaştırarak kendinize ait zamanlarda ister kuzey ormanlarında piknik yapmaya, isterseniz Karadeniz sahillerinde yürüyüşe davet ediyor. Avrupa Yakası’nın iş ve ticaret bölgelerinin değişmesi sayesinde, bölgenin tam ortasında konumlanan Altunhan Residence, 3. köprü bağlantı yolları ve 3. havalimanı geçiş yollarının üzerinde yükselerek İstanbul’un hem kuzeyi hem de güneyi ile bağını kurarak değerini artırıyor. Gelin siz de ayrıcalıkları olan bu projede tatil konseptinde yaşamaya merhaba deyin. Altunhan Residence’da, sizlerin sosyal hayata daha yoğun katılabilmeniz için maksimum hassasiyet gösterildi. Altunhan Residence size bahçe ve seyir terasında komşularınız ile hoşsohbetler yapabilme, spor alanları ve yürüyüş parkurunda formunuzu koruyabilme, çocuklarınıza da oyun parkında güven içinde oynama imkanı vererek size ve ailenize hakettiği değeri veriyor.

Altunhan Residence’da Hayat çocuklara güzel

ALTUNHAN İNŞAAT en değerli varlığımız olan çocuklarımızı şehir trafiği ve yoğunlunda aklınız onlarda kalmasın diye, çocuk kreşini site içinde güvenli, geniş ve ferah bir şekilde projelendirdi.

Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE

Tüm detayların düşünüldüğü hayata merhaba!

Altunhan Residence, insan hayatına maksimum değer katacak şekilde tasarlandı. Arsasında kalite, konfor ve güvenlik açısından tüm detayların düşünüldüğü bu proje hem rahat bir yaşam alanı, hem de değerli bir yatırım imkanı veriyor. Site girişindeki lobi salonu ve güvenlik noktası, 24 saat görev yapan güvenlik ekibi, güvenlik girişli 3 katlı kapalı otoparkı, basketbol oyun sahası, çocuk parkı, yürüme yolları, kamelyası, bay ve bayanlar için ayrı ayrı düzenlenmiş yüzme havuzları, fitness salonları, sauna ve buhar odaları ile konsept bir yaşam projesi olarak hayata geçiyor.

Siz hayalinizdeki yaşama kavuşun diye…

3.havaalanına 15 dakika, Karadeniz sahiline 20 dakika mesafede, 3. köprü çevreyolu bağlantı yolunun üzerinde, TEM ve D-100 çevreyollarına kolay ulaşılabilir lokasyonu ile Altunhan Residence, İstanbul’un değeri her geçen gün artan ilçesi Sultangazi-Habipler’de projelendiriliyor. Avrupa Yakası’nın en geniş ormanlık alanı olan kuzey ormanlarının hemen yanında bulunmasının avantajı ile mutlu ve keyif dolu bir hayat sürebilirsiniz. Modern mimari çizimlerinden gelişmiş mühendislik projelerine, gelişen teknolojinin inşaat tekniklerinden güvenlik detaylarına, konforlu ve ferah yaşam alanlarından kullanılan malzemelerin kaliteli ve estetik dokunuşlarına kadar her türlü detayın düşünüldüğü Altunhan Residence’da hayaliniz projelendirildi, siz hayalinizdeki yaşama kavuşun diye…

Her santimetrede göreceğiniz: KALİTE ve ESTETİK

Altunhan Residence modern mimarinin çizgilerini taşıyan dış cephe tasarımının yanısıra yaşam mekanlarında da kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçiliği ile bölgesinde örnek bir proje olarak gösteriliyor. Siz hayatın keyfini çıkarırken, Altunhan İnşaat gözünüzün gördüğü ve görmediği her noktayı değerlendirerek sizler için birinci sınıf malzelerin kullanıldığı ve kusursuz işçiliğin sergilendiği harika bir yaşam konsepti hazırladı.

Eve döndüğünüzde “İYİ Kİ” demenin keyfine varacaksınız!

Bay ve bayanlar için ayrı ayrı tasarlanmış yüzme havuzu ve fitness salonlarında formunuzu korumanın mutluluğunu yaşarken, spa’sında günün stres ve yorgunluğunu atıp Altunhan Residence ayrıcalığını yaşayacak, “İYİ Kİ” kelimesini bol bol kullanacaksınız. İstanbul’un İçinde Daha Güzel Yaşayın Diye

ALTUNHAN İNŞAAT OFİS

Adres

Cebeci Mah. S Cad. No:1 Kat:4 D:8 Sultangazi – İstanbul

Telefon

0212 595 1 595

0212 606 09 91

Email

info@altunhan.com.tr.tr

Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE3 Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE4 Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE5 Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE6 Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE7 Altunhan Residence-sultangaziALTUNHAN RESIDENCE8

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba