Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Eylül 2019

‘Annemin ölmesini istemiyorum’

Sultangazi'de yaşayan Cennet Göztepe (23) sosyal medya hesabından annesinin ve 15 yaşındaki kardeşinin babası tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını duyurdu. Anne Göztepe’nin hastanede yoğun bakımında olduğunu belirterek, "Annemi kaybetmek istemiyorum. Durumu ağır. Bizler de yaralıyız. O adam bir daha gelse kendimizi koruyabilecek durumda değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz." dedi.
‘Annemin ölmesini istemiyorum’
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de eski eşi tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan kadın ve iki çocuğu yaralandı. Saldırıyı sosyal medyadan duyurmaya çalışan Cennet Göztepe, “Annemin ölmesini istemiyorum” dedi.

İddiaya göre, Sultangazi’de 7 yıl önce boşandığı, uzaklaştırma ve ev hapsi kararı olan eski eşi Soner G. tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan kadın (S.) ve iki çocuğu yaralandı. Saldırgan Soner G. ise ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Cennet Göztepe saldırıyı sosyal medyadan duyurdu. Babası Soner G.’nin cezasını çekmesini isteyen Cennet Göztepe, yaşananları sosyal medyadan “Ben Cennet Göztepe, 23 yaşındayım. 15 yaşında bir erkek kardeşim var. Annem 6 eylül cuma akşamı 7 yıldır boşanmış olduğu babam tarafından yine bıçaklı saldırıya uğradı. Hem de bir hastanenin acilinde. Ne polis ne güvenlik vardı. Kimse müdahale etmedi. Annemi kaybetmek istemiyorum. O adam bir daha gelse kendimizi koruyabilecek durumda değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz” paylaşımı ile duyurdu.

molavitrin
Tasarım | Enba