Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞETLER 25 Kasım 2019

Arnavutköylü öğretmenler doyasıya eğlendi

Arnavutköy Köroğlu Ortaokulu Öğretmenleri Beylikdüzü’nde verilen bir yemek programında 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü doyasıya kutladı.
Arnavutköylü öğretmenler doyasıya eğlendi
Ali Baba Halı Yıkama

Haber: Tuğçe HUY/ Emin Haber… Kars Ardahan Iğdırlılar Derneği Federasyon Başkanı Gürsel İlgüz’ün sponsoru olduğu ve Eski Cumhuriyet Halk Partisi Üyesi Sevdekar Güler’in düzenlediği programa, Köroğlu Ortaokulu Müdürü Murat Şahin ile öğretmenler katıldı.

Program süresince çeşitli etkinlikler ile öğretmenler; hem şarkılar söylediler hem de dans ettiler. Program sonunda öğretmenlere çiçek taktim eden Federasyon Başkanı Gülsel İlgüz, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. Böyle bir günde buradan öğretmenlerimizi mutlu bir şekilde uğurlamak çok güzel” şeklinde konuştu.

Daha sonra Okul Müdürü Murat Şahin’in de günün anlam ve önemine vurgu yaparak şu açıklamalarda bulundu; “Bu işin asıl mutfağında öğretmenlerimiz vardı. Biz idareciler daha çok geri plandayız. Bugün gerçekten sizin namınızla sizinle güzel, tabi ki özellikle Gürsel beyi yaklaşık beş yıldan beri tanıyorum, diğer kurumumuzda da sağolsun bizi defalarca misafir etti. Teşekkür ediyoruz ve buradan yine Sevdakar beye de teşekkür ediyorum. Güzel bir gün güzel bir gece oldu. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Ben bu çiçeği de sizlerin adına alıyorum ve içimizden en genç arkadaşa vereceğim” dedi.

Program aile fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.


Tasarım | Enba